Ціну уточнюйте
Пассилат рекомендується як заспокійливий засіб при хронічних функціональних розладах нервової системи, при неврозах та болях у ділянці серця, вегетосудинної дистонії. Відновлює роботу нервової системи та нормалізує ритм серця. Заспокоює, знімає нервову напругу та одночасно допомагає серцю, тонізує серцевий м'яз, покращуючи коронарне кровопостачання. Має седативну дію, попереджає нервові зриви. Не чинить переважну дію на нервову систему і не притуплює реакції.
М'яку і в той же час ефективну заспокійливу дію надають страстоцвіт, глід і валеріана, що входять до складу Пассилат. Доповнюючи одна одну, ці три рослини мають найбільший ефект, що зменшує наслідки стресу.
ЕКСТРАКТ ПАСИФЛОРИ (СТРАСТОЦВІТА) застосовується при порушеннях сну, підвищеної нервової збудливості, головного болю, у комплексній терапії ішемічної хвороби серця та гіпертонії. Він має седативну, спазмолітичну дію, знижує артеріальний тиск, розширює коронарні судини серця, піднімає настрій, вважається природним транквілізатором. Страстоцвіт відомий як природний заспокійливий засіб — рослинний транквілізатор, навіть його здавна застосовували як рослина, що природно і м'яко піднімає настрій. Тому страстоцвіт використовують при психо-емоційному перезбудженні та при загальній високій емоційній збудливості, при різних порушеннях сну, при мігрені, при больових відчуттях під час менструації та клімактеричних нездужаннях, при епілепсії, при ішемії серця та при різних порушеннях роботи нервової системи.
ЕКСТРАКТ ГЛОДУ широко використовується при функціональних розладах серцево-судинної та нервової систем в якості кардіотонічного, седативного, антиневротичного, протиаритмічного засобу. Нормалізує ритм серця, сприяє зниженню рівня холестерину у крові. Покращує постачання кров'ю серцевого м'яза та обмін речовин у тканинах серця, надає позитивний вплив на синтез АТФ. Застосовують також як натуральний антидепресант при підвищеній нервовій збудливості, безсонні. Гальмує утворення атеросклеротичних бляшок, має яскраво виражену антиоксидантну дію, знижує рівень артеріального тиску.
ЕКСТРАКТ ВАЛЕРІАНИ має седативну, транквілізуючу, спазмолітичну, протисудомну дію, позитивно впливає на роботу серця, покращує коронарний кровообіг і сприяє зниженню рівня артеріального тиску. Має снодійний ефект, покращує якість сну, застосовується при нервовому збудженні, безсонні та ін. Стимулює процеси жовчовиділення та секреторну функцію шлунка та підшлункової залози. Використовується разом із іншими седативними засобами при захворюваннях печінки. При регулярному прийомі валеріани повністю відновлюється робота серцево-судинної системи, нормалізується кровообіг, покращуються функції шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок.
ВІТАМІН B1 відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обміні, а також у процесах проведення нервового збудження у синапсах. Захищає мембрани клітин від токсичної дії продуктів перекисного окислення. Сприяє покращенню роботи мозку, пам'яті, уваги, мислення, нормалізує настрій, підвищує здатність до навчання, уповільнює процеси старіння, підтримує тонус та нормальне функціонування серцевого м'яза. Вітамін В1 є обов'язковим компонентом допоміжної терапії при депресіях, нервових розладах, перевтомі та стресі.
ВІТАМІН B6 разом з вітамінами B1 та B12 оздоровлює серцево-судинну систему, попереджає виникнення ішемії, атеросклерозу та інфаркту міокарда. Піридоксин нормалізує баланс калію та натрію в рідинах організму. Нестача його може спричинити скупчення рідини (набряки) у ногах, руках або обличчі. Вітамін В6 надзвичайно важливий у розвитку нервової системи: він бере участь у продукції серотоніну, мелатоніну та допаміну — нейротрансмітерів, які сприяють гарному настрою, протидіють порушенням та знижують збудливість як на емоційному рівні, так і на фізіологічному.
ВІТАМІН B12 необхідний для нормального процесу розподілу клітин (кровотворення) та утворення ДНК. Приносить неоціненну користь у формуванні нервових волокон і позитивно впливає на обмін речовин, рух ліпідів і вуглеводів в організмі. Збільшує енергію. Підтримує нервову систему у здоровому стані. Вітамін B12 впливає на мієлінову оболонку (покриття нервів) та нестача вітаміну викликає незворотні руйнування нервів. Знижує дратівливість, бореться зі стресами, безсонням. Покращує концентрацію, пам'ять та рівновагу.
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі —додаткового джерела вітамінів В1, В6, В12, джерела гликозидов, алкалоидов, аминокислот та флавоноїдів.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Інгредієнти |
1 капсула містить |
Екстракт пасифлори (страстоцвіта) |
200 мг |
Екстракт листя та квіток глоду |
50 мг |
Екстракт кореня валеріани |
50 мг |
Вітамін B1 |
0,4 мг |
Вітамін B6 |
0,4 мг |
Вітамін B12 |
0,4 мкг |
Страстоцвіт відомий як природний заспокійливий засіб — рослинний транквілізатор, більше того його здавна застосовували як рослину, що природно і м'яко піднімає настрій. Тому страстоцвіт використовують при психо-емоційному перезбудженні та при загальній високій емоційній збудливості, при різних порушеннях сну, при мігрені, при больових відчуттях під час менструації та клімактеричних нездужаннях, при епілепсії, при гіпертонії, при ішемії серця та при різних порушеннях роботи нервової системи. Поряд з цим його застосовують як протизапальний, протиревматичний та знеболюючий засіб. Дія страстоцвіту посилюється при одночасному прийомі валеріани.
Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту пасифлори, представлений:
Пасифлора має високу ефективність при боротьбі з безсонням, відмінно знімає стан перезбудження та нервозності, допомагає впоратися зі збоями серцевого ритму, нормалізує кровообіг і знижує кров'яний тиск. Страстоцвіт має яскраву виражену снодійну дію в поєднанні з валеріаною, хмелем і звіробою.
Ця лікарська рослина визнана м'яким седативним засобом та природним транквілізатором. Особливо успішно страстоцвіт знімає емоційну напругу, відновлює здоровий сон, сприятливо впливає на роботу нервової системи під час гормональних збоїв, усуває тривожні стани, ефективний при бронхіальній астмі, судомах та підвищеному артеріальному тиску, викликаному частими стресами.
Відомий своїм цілющим впливом при різних розладах роботи судин, серця та нервової системи. Покращує постачання кров'ю серцевого м'яза та обмін речовин у тканинах серця, гармонізує ритм серця, позитивно впливає на синтез АТФ.
Глід містить: вітаміни A, C, E, бета-каротин, жирні олії, флавоноїди, холін, залізо, калій, магній, кальцій, марганець, цинк та мідь, органічні кислоти, фруктозу, дубильні речовини. У квітках глоду є ефірні олії, ацетилхолін, флавонові глікозити, різні кислоти (кавова, урсолова, хлорогенова та ін.).
ФЛАВОНОЇДИ — за рахунок цього компонента плід набуває того чи іншого відтінку. Вони допомагають зміцнювати судинні стінки, і навіть нейтралізувати вільні радикали в організмі.
КВЕРЦЕТИН — компонент є одним із найкращих ліків профілактики та лікування проблем із порушенням кровообігу мозку. Також є антиоксидантним та протипухлинним засобом. Кверцетин покращує роботу серця та судин, у достатніх кількостях знижує можливість появи катаракти.
ГІПЕРОЗИД — нормалізує кількість глюкози в організмі людини, допомагає підвищувати використання кисню, живить серцевий м'яз калієм, що сприяє зменшенню ризиків інфарктів.
ВІТЕКСИН — компонент сприяє розширенню судин, допомагає обміну речовин у серці.
УРСОЛОВА КИСЛОТА — допомагає загоєнню ран, має протизапальну дію.
ОЛЕАПОВАНА КИСЛОТА — покращує постачання серцевого м'яза та мозку кров'ю, надає тонізуючу дію.
ХЛОРОГЕНОВА КИСЛОТА — сприяє протисклеротичному симптому, покращує функцію нирок та печінки, має жовчогінну дію.
КАВОВА КИСЛОТА — допомагає виділятися жовчі, а також є сильним антисептичним засобом.
Для терапевтичних цілей використовують коріння та кореневища рослини. Вони багаті на корисні мікроелементи, серед яких: антиоксиданти; ефірні масла; цукри; оцтова, яблучна, мурашина, ізовалеріанова кислоти; алкалоїди; дубильні речовини; гесперидін; лінолін; залізо; селен.
Перелічені компоненти благотворно впливають на самопочуття, усувають занепокоєння, знімають емоційну напругу. Валеріана має снодійний ефект, покращує якість сну, у тому числі в осіб, які страждають на безсоння та перезбудження, не викликає відчуття ранкової сонливості. Препарати валеріани застосовують як заспокійливий засіб при тривалих та систематичних порушеннях сну, неврозах серця та судинної системи, при прискореному серцебиття. У таких країнах, як Німеччина та Англія, валеріана є офіційним снодійним. З цією ж метою її вживає майже половина жителів США, які страждають на розлад сну.
Застосовується при нервовому збудженні, безсонні, мігрені, захворюваннях серцево-судинної системи, що супроводжуються спазмами коронарних артерій та тахікардією, бронхіальній астмі, нейродермітах, тиреотоксикозі. Використовується разом з іншими седативними засобами при захворюваннях печінки, спастичних станах шлунково-кишкового тракту. Біологічно активні речовини, що містяться в кореневищі, стимулюють систему травлення.
Рослину широко використовують при легких формах неврастенії та психастенії, при клімактеричних розладах, вегетоневрозах, неврозах серцево-судинної системи. Препарати валеріани зменшують збудливість центральної нервової системи, надають заспокійливу дію повільну, але стабільну. У людей зникає відчуття напруженості, підвищена дратівливість, поліпшується сон. Лікувальна дія валеріани ефективніша при систематичному та тривалому застосуванні курсами.
Валеріану як седативний засіб призначають при підвищеній збудливості при гіперфункції щитовидної залози.
Вона регулює діяльність серця, діючи через ЦНС і безпосередньо на серцевий м'яз і провідну систему серця, покращує коронарний кровообіг (імовірно, завдяки компоненту ефірної олії — борнеолу).
Однак оптимальне засвоєння цих рослинних компонентів можливе лише при сумісному прийомі з вітамінами групи В:
Вітаміни групи B необхідні для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи, знімають нервову напругу, діють заспокійливо, а також підтримують функції серцево-судинної системи. Вони чинять потужний сприятливий вплив на роботу головного мозку, покращують пам'ять, допомагають впоратися з надмірними фізичними та розумовими навантаженнями, знімають м'язовий тонус, підвищують стійкість організму до стресів, надають потужну антиоксидантну дію на організм, сприяють поліпшенню діяльності органів кровотворення, прискорюють обмінні процеси в організмі та знижують артеріальний тиск. Більше того, вітаміни цієї групи надають позитивний вплив на діяльність нервової системи, відновлюють обмінні процеси, усувають жирові відкладення та допомагають організму швидко впоратися з інфекційно-вірусними захворюваннями.
Вітамін В1 (тіамін)
Зв'язок між дефіцитом тіаміну та розвитком різних дефіцитних станів вже давно був вивчений. Він використовується для низки фізіологічних процесів, крім цього бере участь у метаболізмі глюкози, а також у процесах синтезу мієліну та кількох типів нейротрансмітерів. Його головною функцією є те, що він виступає як важливий кофактор у перетворенні вуглеводів, що дає можливість забезпечити енергією клітини нервової системи. Процес метаболізму енергії має бути постійний через великі витрати клітин мозку для підтримки своїх функцій. Беручи участь у підтримці роботи мієлінових оболонок, він також впливає на швидкість нервової провідності. Крім цього, має антиоксидантну, захисну дію на клітини нервової системи. Тому дефіцит тіаміну проявляється насамперед порушеннями нервово-м'язової передачі, астенією, вегетативними розладами, що призводить до загибелі нейронів тієї частини головного мозку, яка відповідає за функцію пам'яті.
Вітамін В6 (піридоксин)
Піридоксин необхідний для функціонування центральної нервової системи, виробництва нейротрансмітерів серотоніну та норадреналіну, формування мієліну, метаболізму білків, жирів та вуглеводів, утворення еритроцитів, що доставляють кисень організму, він відповідає за стан лімфатичних вузлів, тимусу та селезінки, а також за здоров'я волосся та шкіри. Вітамін В6 може допомогти підвищити продуктивність когнітивних функцій. Відомо, що люди з високими концентраціями цього нутрієнта мають кращі показники функції пам'яті. Встановлено, що люди з низьким рівнем B6 у крові майже вдвічі частіше ризикують отримати проблеми із серцем. Це пов'язують із роллю вітаміну у зниженні гомоцистеїну, що було підтверджено рандизованими дослідженнями.
Вітамін В12 (ціанокобаламін)
Забезпечує нормальну роботу головного мозку, необхідний для вироблення енергії, кровотворення, очищення організму, правильної роботи імунної системи, відповідає за працездатність, пам'ять та гарний настрій. Вітамін В12 перешкоджає виникненню злоякісної анемії, інфаркту та інсульту, допомагає в лікуванні нервових захворювань, знімає відчуття тривоги, дратівливість, позбавляє депресії, гіпертонії та склерозу і навіть здатний усувати біль. Симптоми недоліку В12 часто це виражається хронічною втомою, глоситом, відсутністю апетиту та відчуттям смаку, поганим настроєм, завзятими головними болями, запамороченнями, порушенням когнітивних та інтелектуальних функцій, погіршенням зору. Стійкий дефіцит В12 може призвести навіть до психічних розладів: депресії, зниження пам'яті, недоумства, психозу. Зовнішніми ознаками його недоотримання організмом є виразки на слизових і себорейний дерматит.
Флавоноїди
Флавоноїди — це найбільший клас рослинних поліфенолів, до класифікації якого входить понад 6500 хімічних речовин. Флавоноїди мають антиоксидантну дію, знижують згортання крові, зменшують ламкість і проникність капілярів, покращують показники жирового обміну. Тільки рослини можуть виробляти флавоноїди, у продуктах тваринного походження цих речовин практично немає. Флавоноїди не накопичуються в організмі, тому їх потрібно споживати із продуктами щодня. Флавоноїди можуть регулювати ступінь проникності стінок судин, а значить, підвищувати їхню еластичність. Особливо успішно справляється з цим завданням рутин — вітамін Р. Схожий вплив на клітини властивий і деяким іншим флавоноїдам.
Рекомендується приймати дорослим по одній капсулі двічі на день, запиваючи великою склянкою води.
Зберігати за кімнатної температури (не вище ніж 25 °C) у сухому, недоступному для дітей місці.
У разі вагітності, годування груддю, приймання будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Форма випуску: Капсули.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Основні | |
---|---|
Виробник | Arkopharma |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Форма випуску | Капсули |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Вага | 24.96 г |
Склад | Екстракт пасифлори (страстоцвіту), Екстракт листя і квіток глоду, Екстракт кореня валеріани, Вітамін B1, Вітамін B6, Вітамін B12, Флавоноїди |
Застосування препарату | для серця та судин, для нервової системи та мозку, для травлення та ШКТ, для печінки, для жовчовивідних шляхів та жовчного міхура, при заняттях спортом та тренуваннях, при нікотиновій та алкогольній залежності |
Для поліпшення | кровообігу, обміну речовин, сну |
Властивості | комплексні, антиоксидант, заспокійливі |
Корисні речовини | амінокислоти, вітаміни |
Вітаміни | В12 (ціанокобаламін), В1 (тіамін), В6 (піридоксин) |