2 400 ₴
1 900 ₴
Показати оптові ціни"S2S" (Safe-to-see forte VISION) — мультивітамінний комплекс для очей.
Комплексна підтримка здоров'я зорової системи.
Забезпечити захист очей у непростих сучасних умовах і зберегти здоровий зір допоможе формула натурального комплексу "S2S", розроблений "Trading Point Group Elite Pharm" (Франція) і містить максимальну кількість кращих вітамінів для очей!
Мультивітамінний комплекс "S2S" (Safe-to-see) сприяє зміцненню судинної стінки, зниження втоми очей, позбавлення від сухості, почервоніння, відчуття стороннього тіла, що виникають після тривалої роботи з моніторами комп'ютерів та екранами телефонів.
Нутрицевтик "S2S" містить потужні натуральні антиоксиданти, що благотворно впливають на здоров'я зорової системи — природні пігменти лютеїн і зеаксантин (каротиноїди), а також комплекс вітамінів і мінералів. У сукупності з іншими інгредієнтами комплексу вони захищають сітківку ока від шкідливої дії вільних радикалів, що утворюються під дією променів світла, допомагають запобігти та загальмувати погіршення зору, знизити ризики виникнення катаракти та інших серйозних захворювань очей, особливо у літньому віці. Комплекс сприяє зміцненню судинної стінки, зниженню втоми очей.
ЕКСТРАКТ СОКУ ЧОРНИЦІ (висушений розпиленням) підтримує здоров'я зорової системи, покращує характеристики зорового сприйняття, у тому числі в осіб з ослабленим зором. Активні речовини у складі чорниці прискорюють відновлення тканин сітківки, покращують кровообіг, зменшують втому очей. Антоціани, що містяться в плодах чорниці, мають протизапальну та антиоксидантну дію, сприяють зміцненню судинної стінки та підтриманню гостроти зору. Чорниця загострює нічний зір (сутінковий), сприяє оновленню клітин сітківки ока. Вживання екстракту чорниці корисне всім, чия професія пов'язана з тривалою напругою зору. Екстракт чорниці зменшує втому очей внаслідок тривалої роботи при штучному світлі.
ЛЮТЕЇН та ЗЕАКСАНТИН у складі екстракту чорнобривців і екстракту паприки є потужними каротиноїдами і утворюють, так званий макулярний, пігмент, захищаючи сітківку ока від негативної дії УФ-променів і тим самим забезпечуючи здоровий зір протягом усього життя. Підтримка їхньої оптимальної концентрації у сітківці ока допомагає зміцнити зір. Маючи сильні антиоксидантні властивості, вони нейтралізують дію вільних радикалів і захищають очі від пошкодження світлом — знижують ризики виникнення захворювань сітківки та кришталика ока. Дуже важливий лютеїн для людей, чия професійна діяльність пов'язана з роботою на комп'ютері, яскравим штучним освітленням, водії, курці, люди старше 40 років, жінки, світлоокі люди та ін. Дуже важливо враховувати і той момент, що просто прийом одного лютеїну без зеаксантину не ефективний. Зеаксантин підвищує гостроту зору, активізує міжклітинний обмін речовин, а отже, і харчування очей. Зеаксантин доповнює та посилює дію лютеїну. Взаємодіючи з лютеїном як антиоксидант та нейтралізуючи вільні радикали у сітківці ока, зеаксантин запобігає тим самим ушкодженню кришталика ока.
L-глутатіон є важливою умовою нормальної будови та функціонування органів зору. Ефективний у профілактиці катаракти. Будучи сильним антиоксидантом, захищає зорову систему від захворювань, що виникають через ушкодження від окислювального стресу. Відіграє важливу роль у процесі виведення з клітин токсинів, важких металів та вільних радикалів. L-глутатіон забезпечує антиоксидантний захист білків кришталика ока та ефективний у профілактиці вікових змін зорового апарату.
ВІТАМІНИ С, Е та СЕЛЕН, доповнюючи один одного, підтримують структурну цілісність клітин, виконують роль біологічного антиоксиданту, захищають кришталик ока та інших відділів зорової системи від пошкодження вільними радикалами та розвитку захворювань очей. А у поєднанні з лютеїном та зеакстантином, уповільнюють прогресування вікової макулярної дегенерації та втрати гостроти зору.
ВІТАМІНИ ГРУПИ В (В1, В2, В3, В6, В9, В12) — захищають слизову оболонку ока від запалень, від шкідливого впливу комп'ютерного випромінювання. Відіграють важливу роль у підтримці здоров'я очей, допомагають запобігти проблемам з судинами та сприяють кращим результатам терапії захворювань сітківки ока. Надають зміцнюючу дію на зір, захищають від світлобоязні та надають заспокійливу дію на втомлені очі протягом усього дня. Нестача вітамінів групи В проявляється у вигляді невриту зорового нерва, рідше — кератитів внаслідок ураження трійчастого нерва, паралічів м'язів очей. Дефіцит вітамінів групи В призводить до розладів харчування рогової оболонки, внаслідок чого спостерігається помутніння рогівки, розлад світлової чутливості та сутінкового зору.
МІДЬ, ЦИНК, МАРГАНЕЦЬ та СЕЛЕН — корисні мінеральні речовини для зору, тому що допомагають підвищити гостроту зору, захистити його від запалень (кон'юнктивіту). Входять до складу органів, клітин та регулюючих білків зорової системи, беруть участь у біохімічних процесах, що забезпечують її здоров'я. Мають клінічно доведену антиоксидантну дію і сприяють захисту компонентів клітин від окисного пошкодження.
ВІТАМІН РР (Ніацин) знижує ризик захворювань органів зору, знижує підвищений тиск та знімає втому очей. Розширює дрібні судини (зокрема головного мозку), покращує мікроциркуляцію. Саме тому ніацин успішно застосовують для лікування судинних розладів в оці — він розширює кровоносні судини, що покращує кровопостачання зорового нерва.
Властивості "S2S" (Safe-to-see forte VISION):
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела лютеїну, зеаксантину, антоціанів, L-глутатіону, додаткового джерела вітамінів С, Е, В1, В2, В3 (РР), В6, В9 (фолієвої кислоти), В12 і мінеральних речовин (цинк, мідь , марганець та селен).
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Склад "S2S" (Сейф-ту-сі Візіон):
Інгредієнти |
1 капсула |
Концентрований сік чорниці, висушений розпиленням | 140 мг |
Вітамін C | 80 мг |
Вітамін Е | 8 мг |
Вітамін B1 | 1,4 мг |
Вітамін B2 | 1,6 мг |
Вітамін PP (Ніацин) | 20 мг |
Вітамін B6 | 2 мг |
Вітамін В9 (Фолієва кислота) | 200 мкг |
Вітамін B12 | 1 мкг |
Цинк | 10 мг |
Мідь | 1 мг |
Марганець | 1 мг |
Селен | 50 мкг |
Екстракт чорнобривців де ефіри зеаксантину де ефіри лютеїну |
50 мг 200 мкг 5 мг |
Екстракт паприки де зеаксантин |
10 мг 500 мкг |
L-глутатіон | 10 мг |
Опис складу "S2S" (Safe-to-see):
Склад "S2S" є потужним джерелом антиоксидантів, таких як цинк, марганець, селен, а також вітамінів групи В, Е, і С, необхідних для нормального функціонування органів зору. Ці потужні антиоксиданти захищають від запалення (кон'юнктивіту), від комп'ютерного випромінювання та інтенсивного зорового навантаження слизову оболонку очей, підвищують гостроту зору, запобігають захворюванням очей.
Головне багатство чорниці — це антиоксиданти. Як відомо, вони пов'язують вільні електрони (радикали) і цим не дають утворюватися недоброякісним пухлинам, впливаючи на організм на клітинному рівні. Таким чином, чорниця є добрим засобом для профілактики ракових захворювань. Черничні антиоксиданти називаються антоціаніни. Вони зменшує ризик багатьох захворювань: серця, кровоносної системи, очей та онкозахворювань.
Крім антоціаніну, у чорниці містяться протоантоціаніди, флавоноїди та таніни, які діють як антиоксиданти, що зменшують запалення.
До складу чорниці входять незамінні органічні кислоти. Такі як, лимонна кислота, молочна кислота, хінна кислота, щавлева кислота, яблучна та янтарна кислоти. Саме такий унікальний кислотний склад багато в чому визначає її унікальні лікувальні властивості. Крім того, до складу чорниці входять багато необхідних нам для нормальної життєдіяльності мінералів.
Екстракт чорниці прискорює відновлювальні процеси у сітківці ока, посилює кровопостачання, тим самим забезпечуючи очі захист при тривалих зорових навантаженнях. Чорниця загострює нічний зір (сутінковий), сприяє оновленню клітин сітківки ока та покращує кровообіг. Цим зумовлено її сприятливий вплив на наш зір. Вживання екстракту чорниці корисне всім, чия професія пов'язана з тривалою напругою зору. Екстракт чорниці посилює гостроту зору та зменшує втому очей у результаті тривалої роботи при штучному світлі.
Лабораторні досліди показали, що вживання екстракту чорниці може запобігти або лікувати захворювання очей, наприклад відшарування сітківки. Позитивна дія пов'язана з покращенням кровотоку сітківки ока.
Вживання екстракту чорниці є гарним профілактичним засобом для запобігання хворобам серця. Завдяки вмісту великої кількості антиоксидантів, вживання чорниці знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Рекомендується вживання екстракту і в якості профілактики і лікування анемії, тромбозів та інфаркту міокарда. Завдяки особливій речовині (антикоагулянту), що входить до складу чорниці, знижується згортання крові.
Згідно з останніми дослідженнями, систематичне вживання чорниці допомагає зберегти мозок молодим і уникнути хвороби Альцгеймера. Корисно вводити до свого раціону екстракт чорниці всім, чия діяльність пов'язана з великою розумовою напругою. Це сприятливо позначається на роботі мозку та розумових здібностях, помітно покращує пам'ять.
Речовини, що входять до складу чорнобривців, доповнюючи дію один одного, роблять рослину унікальними ліками.
Основними цінними для людини речовинами в рослині є: ефірні олії, каротеноїди, оцитомен, каротин, сабінен, апінен, пігменти, алкалоїди, лимоноцен, мирцен, цираль, бурштинове масло, аскорбінова кислота, лютеїн та флавоноїди. Крім цього, в рослині присутні мінерали та вітаміни, серед яких у найбільшій концентрації в чорнобривцях є: цинк, селен, залізо, фосфор, золото, магній, калій, вітамін А та вітамін Е.
Завдяки речовині рутин, що входить до складу квітки, покращується еластичність кровоносних капілярів, менше вони схильні до ламкості, що перешкоджає розвитку варикозу, серцево-судинних хвороб.
Екстракт квіток чорнобривців допомагає лікувати підшлункову залозу, зокрема цукровий діабет та панкреатит, покращує стан судин, заспокоює нервову систему, нормалізує травлення, зокрема допомагають позбутися запорів. У разі інших захворювань, що виникають внаслідок ураження підшлункової залози та порушення обміну речовин, чорнобривці також ефективні.
Екстракт чорнобривців, за інформацією вчених, має противірусну, антибактеріальну, протигрибкову та імуностимулюючу дію, а також зменшує набряклість тканин, усуває біль. Дані ефекти корисні при будь-яких запальних ураженнях очей (вірусної, бактеріальної чи грибкової етіології). Також рослина знижує дію шкідливого сонячного випромінювання. Народна медицина рекомендує використовувати відвар чорнобривців як краплі від кон'юнктивіту.
Чорнобривці знижують вираженість симптомів інфекційно-запальних захворювань органів зору.
Екстракт чорнобривців містить у собі каротиноїди — лютеїн та зеаксантин, які забезпечують здоровий зір протягом усього життя. Вони захищають органи зору, нейтралізують вільні радикали, запобігають помутнінню кришталика та руйнуванню сітківки ока, захищають сітківку від негативної дії УФ-променів.
Екстракт чорнобривців зберігає зір, живить та зміцнює тканини очей, захищає при інтенсивних навантаженнях, підтримує здоров'я сітківки, знижує ризик вікових змін. Чорнобривці стимулюють регенерацію тканин, імунітет, синтез колагенових волокон і збільшують приплив крові по капілярах.
Екстракт паприки містить жиро- та водорозчинні каротиноїдні пігменти капсантин, капсорубін та каротин (жовтий пігмент, провітамін А). До складу входять жирні кислоти: ліноленова, олеїнова, пальмітинова, стеаринова, міристінова та ін.
Екстракт паприки є джерелом зеаксантину!
Екстракт паприки покращує кровообіг, покращує травлення шляхом стимуляції вироблення шлункового соку, посилює апетит, має протизапальні, м'які стимулюючі та тонізуючі властивості, прискорює обмін речовин, допомагає боротися з метеоризмом, застудою, ознобом, зупиняє виразкову кровотечу. Позитивно позначається на роботі нирок, легень, селезінки, підшлункової залози, серця, шлунка.
Елементи, які містить у собі паприка, позитивно впливають на здоров'я: жирні кислоти та вітамін А стимулюють імунітет, покращують стан крові, беруть участь у нормалізації роботи нервової та серцево-судинної систем, роблять нігті міцнішими, зміцнюють волосся та надають їм блиску.
Лютеїн — головний пігмент макули (жовтої плями). Він служить природною тінню для очей, захищає сітківку від яскравого світла, здатний захистити від несприятливих впливів кришталик, уповільнюючи розвиток катаракти. Дефіцит лютеїну призводить до посилення пошкодження сітківки сонячним світлом і надалі до дегенерації макули. Дуже важливим є лютеїн для людей, чия професійна діяльність пов'язана з роботою на комп'ютері, яскравим штучним освітленням, водії, курці, люди старше 40 років, жінки, світлоокі люди та ін.
Організм тварини та людини не може синтезувати лютеїн, тому він повинен щодня надходити з їжею або у вигляді концентрованих добавок. У тканинах ока лютеїн забезпечує гостроту зору, поглинаючи зорово-неефективну синьо-фіолетову частину спектра, нейтралізує окислювачі та вільні радикали, запобігаючи помутнінню кришталика та руйнуванню сітківки ока.
Лютеїн зменшує утворення та накопичення пігменту ліпофусцину — основної причини розвитку вікової дистрофії сітківки та катаракти. Ліпофусцин (бурий пігмент старіння) розсіяний у цитоплазмі клітин всіх органів та тканин організму. При старінні та поступовій атрофії клітин, тканин та органів кількість ліпофусцину різко збільшується і проявляється у вигляді розвитку пігментних плям на шкірі та катаракти прозорих середовищ ока. Саме тому, чим вищий вміст лютеїну в сітківці ока, тим нижчий ризик виникнення катаракти. Зниження захисної функції сітківки при недостатності лютеїну призводить до втрати зору. Тому так важливо забезпечити щоденне надходження лютеїну до організму у вигляді біологічно активних добавок для збереження зору.
Досвідченим шляхом і на практиці доведено, що приймаючи лютеїн, людина захищає свій зір, збільшуючи щільність захисних ділянок на очах на 50%.
У дослідженнях лютеїну використовуються дві форми лютеїну: вільний лютеїн, який зустрічається у зелених овочах, та ефір лютеїну, тобто форма лютеїну у вигляді ефіру жирної кислоти, який зустрічається у жовтих та помаранчевих фруктах. Ефір лютеїну повинен руйнуватися в кишечнику, тобто гідролізувати до вільного лютеїну, який потім всмоктується. Гідроліз — це нормальний процес при всмоктуванні жирів.
На цей час проведено чотири дослідження, у яких безпосередньо порівнювалася біодоступність вільного лютеїну та ефіру лютеїну. У дослідженні, проведеному Phyllis Bowen та співробітниками Університету Іллінойсу (Чикаго, США), підтверджено більш ранні результати, що ефір лютеїну для людини має високу біодоступність. Крім того, результати цього дослідження показують, що гідроліз ефіру лютеїну на 61,6% краще, ніж у вільного лютеїну.
Стабільність ефіру лютеїну на світлі та теплі краще, ніж у лютеїну. Лютеїн зазвичай знаходиться у формі ефіру лютеїну в тканинах рослин, а в організмі людини він метаболізується у лютеїн. Результати показують, що фототермічна стабільність складного ефіру лютеїну вища, ніж у лютеїну, і здатність видаляти вільні радикали, особливо гідроксильні радикали, вища, ніж у лютеїну. Натуральний ефір лютеїну є важливим ефіром каротиноїдів та жирних кислот.
Французький фітоконцерн "Trading Point group Elite Pharm" розробив ефективну та запатентовану формулу екстракції лютеїну з натуральних продуктів, яка має безліч цінних властивостей, зокрема:
Зеаксантин (англ. Zeaxanthin) — це пігмент, що відноситься до кисневмісних каротиноїдів. По суті, ця речовина є ізомером відомого лютеїну, необхідного для підтримки здоров'я органів зору. Зеаксантин виконує аналогічні функції.
Регулярне надходження в організм зеаксантину надзвичайно важливе для зору. Ця речовина відповідає за здоров'я сітківки очей та її нормальне функціонування (здійснення первинного відображення, реакція на зовнішні подразники, світло- та кольоросприйняття). У молодому організмі всі процеси відбуваються нормально, в тому числі і накопичення та розподіл зеаксантину, але з віком запаси цього каротиноїду скорочуються, а в організм надходить лише незначна частина. Ці фактори сприяють різкому погіршенню зору та розвитку короткозорості та далекозорості. Інтенсивна робота за комп'ютером та іншими подібними пристроями негативно впливають на здоров'я очей.
Зеаксантин допомагає покращити ситуацію: підвищує гостроту зору, активізує міжклітинний обмін речовин, а отже, і харчування очей. Люди, які додатково приймали препарати з зеаксантином в один голос заявляють, що зір покращився, вони стали краще бачити в темряві, а очі перестали хворіти і сльозитися.
Зеаксантин доповнює та посилює дію лютеїну. Взаємодіючи з лютеїном як антиоксидант та нейтралізуючи вільні радикали у сітківці ока, зеаксантин запобігає тим самим ушкодженню кришталика ока. Лютеїн здатний поглинати світло із довжиною хвилі 445 нм, тоді як зеаксантин поглинає світло із довжиною хвилі 451 нм.
Властивості зеаксантину:
Зеаксантин рекомендується приймати в якості добавок людям, які:
L-глутатіон найбагатша амінокислота, яка присутня в тілі. L-глутатіон має детоксикаційні, антиоксидантні властивості, захищає клітини від оксидативного стресу вільних радикалів. Глютамін сприяє підвищенню імунітету, зменшує захворюваність на інфекції, надає позитивний вплив при хворобах серця.
L-глутатіон забезпечує антиоксидантний захист білків кришталика ока та ефективний у профілактиці вікових змін зорового апарату.
L-глутатіон — трипептид, який виробляють клітини організму людини, що складається з залишків трьох амінокислот — глутамінової, цистеїну, гліцину. Організм не приймає глутатіон, що надходить до нього з їжею. Трипептид приносить користь лише у тому випадку, якщо вироблений усередині тіла людини. Однак його можна отримати ззовні, приймаючи у вигляді харчових добавок. Має антиоксидантну та атеросклеротичну дію, чим перешкоджає відкладенню протеїнів у тканинах кришталика. Ефективний при профілактиці вікових змін гостроти зору та захворювань зорового апарату, при профілактиці ускладнень, пов'язаних з впливом потужних світлових потоків (зварювальні роботи, гірськолижний спорт, фотоспалах для професіоналів), "куряча сліпота", дистрофічні ураження сітківки ока. Ефективний у профілактиці катаракти. Дуже важливий у будові та функціонуванні органів зору.
Рівень глутатіону в організмі знижується під впливом поганої екології, радіації, електромагнітного випромінювання, інфекцій, а також прийому лікарських препаратів, у дітей з розладами аутистичного спектру і з віком після 50 років.
Селен має потужні імуномодулюючі та антиоксидантні властивості, захищаючи кришталик ока від вільних радикалів, що виникають через вплив токсичних хімічних сполук, надлишкового перебування під сонячними променями та дії радіації. Він запобігає передчасному старінню організму в цілому та органів зору зокрема, оберігає судини ока від руйнівної дії оксидантного стресу.
Селен покращує клітинний метаболізм та гальмує процес склерозування очних артерій. Підтримує нормальне функціонування сітківки ока та запобігає розвитку дистрофії зорового нерва.
Цей елемент життєво необхідний дітям та дорослим, здоровим та хворим людям. Він виконує безліч функцій в організмі і, крім цього, покращує корисні ефекти інших мінералів і вітамінів. Марганець необхідний для правильного засвоєння вітамінів С, Е та всієї групи В.
Марганець міститься в організмі у малих кількостях. Він є фактичним компонентом ферменту Супероксиддисмутази (СОД), який є одним із найважливіших у нашому організмі антиоксидантів. Це потужний антиоксидант, який шукає вільні радикали в організмі людини і нейтралізує їх, запобігаючи цим багато потенційних небезпек, у тому числі, порушення цілісності клітин та інші проблеми. Марганець є дуже важливим для нормального функціонування мозку та належної діяльності нервової системи та всіх органів та кінцівок. Цей мінерал — один із найважливіших для людини, поряд із цинком, хромом, залізом та селеном.
Будучи важливим антиоксидантом, марганець належить до мінералів, необхідних для вироблення пероксид-дисмутази, одного з ферментів — "охоронців", що захищає нас від ушкоджувальних клітин нестабільних вільних радикалів. Марганець здатний оберігати клітини від шкідливої дії надлишку заліза, яке може породжувати велику кількість вільних радикалів. Цей мінерал також зміцнює тканини артерій, роблячи їх стійкішими до утворення склеротичних бляшок. В оптимальних кількостях марганець може допомагати зниженню рівнів холестерину та тригліцеридів, надаючи особливу стабілізуючу дію на ЛНП та знижуючи їх потенційну здатність викликати атеросклероз та закупорку судин.
Мідь — важливий елемент життя, вона бере участь у багатьох фізіологічних процесах. Мідь бере участь у процесах окислення та забезпечує нас енергією, антиоксидантним захистом, чим продовжує нам життя, бере участь у освіті сполучної тканини — еластину, колагену та шкірного пігменту меланіну.
Погіршення зору є одним із найпоширеніших захворювань, що виникають внаслідок мідного дефіциту в організмі людини протягом тривалого часу. Мідь використовується організмом людини з метою забезпечення нормального функціонування нервової системи, тому його нестача здатна негативно вплинути на роботу нервової системи, а також згубно позначитися на зорі.
Найчастіше погіршення зору, пов'язане з нестачею мінералу в крові, зустрічається в осіб, які перенесли нещодавно операції на шлунково-кишковому тракті. Це пов'язано з тим, що такі операції здатні значно погіршити поглинання мінералу людським організмом. Дослідження продемонстрували, що процес погіршення зору можна звернути шляхом вживання добавок міді.
При кон'юнктивітах та для лікування трахоми застосовують сульфат міді як антисептичний та в'яжучий засіб у вигляді очних крапель та очних олівців.
Мідь, крім того, підтримує зв'язування колагену, що забезпечує достатню міцність кровоносних судин ока.
Для збереження зору та захисту ніжних тканин наших очей потрібні антиоксиданти. Однак вони не діють поодинці. Цинк може уповільнювати прогресивне руйнування сітківки, що викликає виродження жовтої плями, що є однією з найпоширеніших причин сліпоти. Прийом добавок з цинком може уповільнювати прогресивне руйнування сітківки, що викликає цей стан. Крім того, цинк допомагає при лікуванні та запобіганні катарактам.
З віком може відбуватися ушкодження сітківки ока через пошкодження клітин залізом. Цинк може зменшити ушкодження сітківки ока, запобігаючи індукованому залізом пошкодженню клітин.
Дефіцит цинку підвищує ризик відшарування сітківки.
Результати наукових досліджень припускають, що вітамін С знижує ризик розвитку катаракти, а в поєднанні з лютеїном і зеакстантином, уповільнюють прогресування вікової макулярної дегенерації та втрати гостроти зору.
Вітамін С зміцнює судинну стінку, знижує проникність та ламкість капілярів при діабетичній ретинопатії. Будучи потужним антиоксидантом, знижує ризик розвитку катаракти та вікової дегенерації макули. За деякими даними, вітамін С покращує відтік внутрішньоочної рідини, сприяє зниженню внутрішньоочного тиску при глаукомі.
Вітамін Е — потужний антиоксидант. Основною функцією вітаміну Е є захисна функція, завдяки якій клітини організму не відчувають у собі шкідливого впливу окислення. Тобто вітамін Е діє в організмі подібно до вогнегасника, який "заливає піною" агресивні вільні радикали, що окислюють жир у крові та мозку людини, порушують нормальне функціонування органів і стимулюють передчасне старіння тканин.
Завдяки своїм антиоксидантним властивостям вітамін Е знижує ризик розвитку катаракти та вікової дегенерації макули.
Вітамін Е стимулює формування міжклітинної речовини та волокон сполучної тканини, що визначає її корисні властивості при короткозорості.
Вітаміни групи В регулюють білковий обмін і тим самим впливають на процеси росту, нормалізують стан центральної нервової, серцево-судинної та м'язової системи. За участю вітамінів групи В відбувається формування імунітету до різних інфекцій.
Вплив вітамінів групи В на правильне функціонування зору останніми роками було піддано низці випробувань, які чітко показали позитивний вплив деяких з них на зір. Вітаміни допомагають зменшити хронічне запалення, запобігти проблемам судинних захворювань та сприяти пом'якшенню проблеми з сітківкою ока. Вітаміни надають зміцнюючу дію на зір, захищають від світлобоязни та надають заспокійливу дію на втомлені очі протягом усього дня.
Нестача вітамінів групи В проявляється у вигляді невриту зорового нерва, рідше — кератитів внаслідок ураження трійчастого нерва, паралічів окорухових м'язів. Дефіцит вітаміну В призводить до розладів харчування рогової оболонки, внаслідок чого спостерігається помутніння рогівки, розлад світлової чутливості та сутінкового зору.
Вітамін В1 здатний забезпечити правильну роботу нервових шляхів ока (зорового нерва). Саме тому вважається, що його додавання може сприяти поліпшенню зорової сили, запобігаючи звуження поля зору або втрату гостроти зору. Впливає на роботу зіниці, забезпечує оптимальний рівень внутрішньоочного тиску. При дефіциті вітаміну В1 збільшується ризик розвитку глаукоми.
Вітамін В2 покращує колірний та нічний зір. Нестача цієї речовини призводить до того, що у людини розвивається блефарит, кон'юнктивіт та світлобоязнь. Він бере участь у роботі рецепторів очей та захищає тканини зорових органів від короткохвильових випромінювань. Вітамін В2 зміцнює капіляри та покращує роботу зіниць. Саме завдяки йому очі краще адаптуються до темряви, сприймають світло та колір.
Вітамін РР (В3) бере участь у забезпеченні нормального зору, знижує підвищений тиск. Розширює дрібні судини (у тому числі головного мозку), покращує мікроциркуляцію, має слабку антикоагулянтну дію. Саме тому ніацин успішно застосовують для лікування судинних розладів в оці — він розширює кровоносні судини, що покращує кровопостачання зорового нерва.
Вітамін В6 здатний ефективно перешкоджати втомі очей. Недолік цієї речовини часто призводить до мимовільного посмикування повік. Забезпечує нормальний кровообіг в очах та стабільне функціонування нервових волокон.
Вітамін В9 (Фолієва кислота) відіграє важливу роль у кровотворенні. При нестачі фолієвої кислоти порушуються процеси кровотворення та стан слизових оболонок, що негативно впливає на тканини ока і, як наслідок, веде до погіршення зору. У комплексі з вітамінами В6 та В12 знижує ризик розвитку захворювань очей на 30%.
Вітамін В12 допомагає відновити нормальне кровопостачання тканин ока. Він також підтримує роботу нервових клітин та покращує зір загалом. При нестачі Вітаміну B12 (ціанокобаламін) порушується повноцінне кровопостачання очного яблука.
Кому необхідно приймати "S2S":
Переваги "S2S":
Не містить:
Рекомендується приймати дорослим по одній капсулі один-два рази в день за 15-20 хв. до їди, запиваючи великою склянкою води.
Рекомендований курс прийому 3-6 місяців.
Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°C) у сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску: Капсули.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Виробник: «Trading Point Group Elite Pharm», 17 rue des Frères Lumière, 67201 Eckbolsheim, France.
Виробництво БАД PROJECT V (VISION | Візіон) відповідає міжнародним стандартам якості GMP, HACCP, ISO та засноване виключно на використанні натуральної та екологічно чистої сировини, що гарантує їх ефективність та безпеку!
Основні | |
---|---|
Виробник | Trading Point |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Застосування препарату | для імунітету, для серця та судин, для нервової системи та мозку, для зору, при вагітності та годуванні, при заняттях спортом та тренуваннях |
Властивості | комплексні, живлення, антиоксидант, детоксикація |
Для поліпшення | регенерації, кровообігу |
Форма випуску | Капсули |
Корисні речовини | цинк, амінокислоти, вітаміни, мідь, комплекс вітамінів, мікро- та макроелементів, селен |
Вітаміни | комплекс, Е (токоферол), В1 (тіамін), В2 (рибофлавін, лактофлавін), В6 (піридоксин), В9 (фолієва кислота), В12 (ціанокобаламін), С (аскорбінова кислота), Р (біофлавоноїди), РР (нікотинамід, нікотинова кислота) |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Склад | Вітамін C, Вітамін Е, Вітамін В1, Вітамін В2, Вітамін В3 (PP), Вітамін В6, Фолієва кислота (вітамін В9), Вітамін B12, Цинк, Мідь, Марганець, Селен, Екстракт квітів чорнобривців, Екстракт паприки, Лютеїн, Зеаксантин, L-глутатіон, Екстракт соку чорниці |