2 500 ₴
"BY" (Beauty VISION) — шовковисте волосся, гарна шкіра і здорові міцні нігті.
Оновлює клітини шкіри, волосся та нігтів, активізує процеси регенерації.
Активні компоненти "BY" (Бьюті Візіон) завдяки високій біодоступності надходять безпосередньо в глибокі шари шкіри.
Комплекс покращує колір обличчя, розгладжує зморшки, допомагає зволожити шкіру, відновлює її еластичність. Вирівнює, живить та підтягує шкіру. Підвищує її пружність і щільність, стимулюючи вироблення колагену та еластину. Захищає клітини від згубної дії вільних радикалів та внутрішнього стресу, тим самим уповільнюючи процеси старіння шкіри. Ефективно бореться з недосконалостями шкіри, усуває чорні крапки, мікрозапалення, тьмяний колір обличчя, звужує розширені пори. Оновлює клітини шкіри, волосся та нігтів, активізує процеси регенерації.
Комплекс "BY" (Beauty VISION) посилить вашу привабливість та допоможе зберегти красу на довгі роки!
Натуральна добавка "BY" (Beauty) — це легкий, здоровий і ефективний спосіб залишатися впевненою в собі і привабливою в будь-якому віці.
Продукт "BY" — унікальний комплекс, що захищає вашу шкіру від агресивного зовнішнього середовища та дозволяє надовго зберегти сяйво молодості та краси. Екстракт пшениці та арганова олія допомагають відновити водний баланс шкіри, олія бораго є природним антидепресантом, а вітаміни E та С сприяють виробленню колагену. Цераміди (Кераміди) підтримують бар'єрні функції шкіри, біотин покращує стан нігтів та волосся. Бета-каротин частково захищає від негативного впливу UVA- та UVB випромінювання, а також поглинає вільні радикали.
"BY" — справжній подарунок для вашої шкіри, волосся і нігтів!
В основі "BY" — необхідні кожній жінці натуральні інгредієнти. Вони зміцнюють волосся, шкіру та нігті та сприяють попередженню передчасних вікових змін. Косметолог, дерматолог, майстер манікюру та просто незамінний помічник та друг "BY" сприяє вирішенню безлічі проблем.
Формула комплексу "BY" була розроблена в лабораторії французького фармацевтичного концерну "Trading Point Group Elite Pharm", де застосовуються новітні технології, в тому числі кріодроблення, а контроль якості продукції відповідає найвищим європейським стандартам
Вчені з'ясували, що основною причиною старіння шкіри є так званий оксидативний стрес, коли клітини ушкоджуються агресивними вільними радикалами. До складу комплексу "BY" входять бета-каротин, вітамін Е, флавоноїди, які доповнюють та посилюють дію один одного, забезпечуючи максимальний антиоксидантний ефект.
ОЛІЯ БОРАГО (огірочника лікарського) є антидепресантом — сприяє посиленню вироблення бета-ендорфінів (гормонів радості), що допомагає покращити настрій та стабілізувати емоційний стан. Сприяє відновленню зволоженості шкіри, робить її гладкою, знімає подразнення, сухість і омолоджує. Високий вміст гамма-лінолевої кислоти сприяє нормалізації гормонального фону, пом'якшенню симптомів передменструальних розладів та менопаузи. Активно регулюючи обмін речовин, бораго м'яко знімає всі негативні симптоми і сприяє повному відновленню гормонального балансу.
ЕКСТРАКТ ЛІПІДІВ ПШЕНИЦІ стимулює обмінні процеси, покращує колір обличчя та стан шкіри будь-якого типу, омолоджує, зберігає шкіру пружною та свіжою навіть у літньому віці. Має високу антиоксидантну здатність, перешкоджає передчасному старінню, у тому числі шкірних покривів. Є джерелом ПНЖК Омега-3 і Омега-6. Альфа-токофероли, у складі олії із зародків пшениці, суттєво зменшують ризик утворення тромбів. Вони запобігають прилипання холестерину до стінок судин, знижують його вміст у крові, покращують реологічні властивості крові (плинність) та стан судин при тромбофлебіті та варикозному розширенні вен, допомагає усунути набряки кінцівок. Вони покращують проникність судин та забезпечують активізацію тканинного дихання, підвищують роботу імунної системи.
ЦЕРАМІДИ (Кераміди) беруть активну участь у боротьбі з ламкістю та тьмяністю волосся, сприяють регенерації шкірних покривів, перешкоджають появі подразнення та лущення, ефективно захищають шкіру та волосся від шкідливого впливу отруйних та токсичних речовин. При використанні засобів із вмістом церамідів вирівнюється шкірний рельєф та проходять алергічні реакції. Цераміди у відповіді за регуляцію клітинних процесів, розмноження та розвиток нових клітин, природний синтез колагену у шкірі та багато інших важливих процесів. За умови правильного балансу церамідів ідеальний рельєф обличчя і відсутність проблем зі шкірою гарантовані.
АРГАНОВА ОЛІЯ — сфера застосування аргани пов'язана з терапевтичним та профілактичним впливом на шкірні покриви, на стан волосся та нігтів, при цьому активні захисні та відновлювальні функції бази не знають рівних навіть серед інших рідкісних олій. Це цінна олія, у складі якої трапляються унікальні природні антибіотики. Вміст вітаміну Е в арганії в 3 рази вище, ніж в оливковій олії, а вітамінний склад ніби створений для ефективного впливу на шкіру та волосся. Але головною особливістю олії вважається високий вміст потужного природного антиоксиданту сквалену, унікальних фітостеролів, поліфенолів, високомолекулярних білків, природних фунгіцидів та аналогів антибіотиків, які визначають його регенеруючі та загоювальні властивості.
ОЛІЯ ПЕЧІНКИ ТРІСКИ — є джерелом поліненасичених жирних кислот сімейства Омега-3, вітамінів D, Е і А, які роблять волосся блискучим, а шкіру м'якою і не дають їй втратити еластичність. Ці кислоти запобігають розвитку серцево-судинних захворювань, зменшують кількість шкідливого холестерину, покращують кровообіг, зменшують тромбоутворення, сприятливо діють на роботу серця, знижують запальні процеси, сприяють кращому живленню тканин усього організму.
ЛЕЦИТИН СОЇ успішно використовується при боротьбі з випаданням волосся, а також робить його шовковистим, об'ємним, блискучим і слухняним. Також, лецитин сої омолоджує шкіру, повертає їй пружність, стимулює роботу мозку, покращує пам'ять, чинить м'який заспокійливий ефект на нервову систему, відновлює функції печінки, бере активну участь у боротьбі зі шкідливими вільними радикалами, зміцнює стінки судин і знижує артеріальний тиск.
L-ЦИСТЕЇН входить до складу білків та пептидів, відіграє важливу роль у процесах формування тканин шкіри. Найбільшу користь ця амінокислота приносить для краси. Нестача цистеїну може призвести до ламкості нігтів та волосся, тоді як достатнє її вживання значно покращує їхній стан. Крім того, L-Цистеїн забезпечує потовщення захисного шару волосяного стрижня, забезпечує додатковий об'єм та міцність ослабленим пасмам.
ВІТАМІН Е не дарма називають "вітаміном краси". Завдяки своїм унікальним властивостям він захищає клітини шкіри і тим самим запобігає її старінню. Завдяки антиоксидантним властивостям, він захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання, забруднень, шкідливих речовин, які можуть утворювати вільні радикали. Всі ці негативні фактори спричиняють старіння шкіри.
D-БІОТИН є одним з основних мікроелементів, що використовуються для покращення якості волосся та шкіри. Також він може допомогти покращити стан нігтьових пластин. У більшості випадків люди, які зазнають втрати волосся або пересихання шкіри голови, відчувають дефіцит біотину. Форма D-Біотину — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна! Крім того, він підтримує роботу нервової системи. Він також необхідний для метаболізму, важливого для вироблення енергії та правильного метаболізму макроелементів.
БЕТА-КАРОТИН допомагає частково захистити шкіру людини від UVA- та UVB випромінювання. Бета-каротин може впливати на перекисне окислення ліпідів у шкірі людини, будучи поглиначем вільних радикалів, там підтримуючи молодість шкіри. Захищаючи клітини шкіри від пошкодження, речовина стимулює їх регенерацію та запускає процес омолодження.
ВІТАМІН С знижує ознаки старіння (зморшки), сприяє утворенню колагену, регулює баланс колагену / еластину в дермі та сприяє загоєнню ран. Також вітамін С добре зволожує шкіру, утворюючи захисний ліпідний бар'єр та перешкоджаючи трансепідермальній втраті вологи. Ще він освітлює та вирівнює тон обличчя.
Формула комплексу "BY" збалансована таким чином, що активні інгредієнти комплексно вирішують завдання по оздоровленню шкіри, волосся та нігтів на всіх рівнях.
Продукт "BY" переможець у номінації "Кращі біологічні добавки для молодості шкіри та зростання волосся" від COSMOPOLITAN BEAUTY AWARDS 2021р.
Властивості "BY" (Beauty VISION):
Рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі — додаткового джерела церамідів (керамідів), омега-3-6-9, бета-каротину, вітамінів Е та Біотину.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Склад "BY" (Бьюті Візіон):
Інгредієнти |
1 капсула |
Екстракт ліпідів пшениці |
110 мг |
Олія бораго (огірочника лікарського) |
100 мг |
Арганова олія |
100 мг |
Олія печінки тріски |
50 мг |
L-Цистеїн |
25 мг |
Лецитин сої |
14,67 мг |
Вітамін C |
12 мг |
Бета-каротин |
5 мг |
Вітамін E |
4 мг |
D-Біотин (Вітамін B7) |
25 мкг |
Формула комплексу "BY" збалансована таким чином, що активні інгредієнти комплексно розв'язують завдання з оздоровлення шкіри, волосся і нігтів на всіх рівнях.
Для нормального стану шкіри, волосся і нігтів необхідне щоденне постачання організму повним набором вітамінів і мінералів. Багато хто помиляється, вважаючи, що всі необхідні корисні речовини можна отримати з кремами і шампунями. Навпаки, багато корисних елементів просто не засвоюються під час зовнішнього застосування і мають постачатися зсередини. Розглянемо ці ключові поживні речовини.
Отже, для нормальної регенерації та функціонування шкірі, волоссю і нігтям насамперед потрібні антиоксиданти. Основною причиною старечих змін у клітинах і тканинах є пошкодження, спричинені вільними радикалами. Саме вони пошкоджують білки, ліпідні структури та нуклеїнові кислоти, що прискорює процес старіння.
Вітамін Е і Вітамін С покращують живлення, структуру і тонус шкіри та слизових оболонок, завдяки чому перешкоджають сухості шкіри і сприяють омолодженню організму.
Надзвичайно важливими для шкіри є жирні кислоти та цераміди, що мають зволожувальну дію: у разі ушкодження поверхневого шару шкіри вони заповнюють проломи, що утворилися внаслідок вимивання, знижують проникність, зменшують втрату води та покращують пружність епідермісу. Олія печінки тріски сприяє зростанню і зміцненню нігтів і волосся, запобігає втраті еластичності та лущенню шкіри, знімає її сухість і набряклість, надає їй свіжого, здорового вигляду. Вона також має сильний омолоджувальний ефект: прискорює регенерацію клітин і тканин, утворює нові клітини, а також підтримує здоров'я слизових оболонок усього організму. Олія печінки тріски дає змогу віддалити утворення зморшок.
Екстракт ліпідів пшениці сприяє стимуляції обмінних процесів, покращуючи стан як жирної, так і сухої шкіри. Він здатний ефективно доглядати за шкірою, що в'яне, лущиться, грубою, потрісканою, подразненою шкірою, омолоджуючи її, покращуючи колір, повертаючи свіжість і еластичність. Екстракт ліпідів пшениці має ранозагоювальну, протизапальну, очищувальну та антицелюлітну дію.
Для захисту шкіри і волосся від шкідливого впливу зовнішнього середовища, сонячних променів, токсинів і алергенів необхідні цераміди. Спільно з холестерином і жирними кислотами вони утворюють ліпідний бар'єрний шар шкіри, а також зміцнюють поверхневий шар волосся, запобігаючи витонченню і роблячи волосся менш крихким.
Для посилення і прискорення росту волосся використовують бета-каротин, який посилює периферичний кровообіг і стимулює діяльність ростових клітин у волосяному фолікулі.
Біотин містить сірку, необхідну для шкіри, волосся і нігтів та нормального протікання енергетичних процесів. Він чинить неоціненний вплив при утворенні нових клітин, покращує роботу нервової системи, стимулює мозкові процеси, відповідає за ріст нігтів, зубів і волосся, а також відновлює обмін речовин.
Прийом "BY" (Beauty) відіграє суттєву роль у підтримці здоров'я волосся, шкіри та нігтів, допоможе залишитися на довгі роки здоровою, молодою і привабливою.
Екстракт зародків пшениці помітно покращує обмінні процеси в організмі, чинить сприятливий вплив на стан шкіри, покращує колір обличчя і має яскраво виражений загоювальний ефект за різних ушкоджень шкіри та шкірних захворювань, таких як екзема, дерматити, нейродерміт.
Олія зародків пшениці містить 55-65% лінолевої кислоти, 15-20% олеїнової та 2-7% альфа-ліноленової, тож є джерелом поліненасичених жирних кислот родин омега-6 та омега-3. Крім того, олія зародків пшениці містить амінокислоти, вітаміни: Е, B1, B2, B6, РР, А, К, макро- і мікроелементи: калій, кальцій, магній, залізо, селен, цинк, мідь (загалом понад 20), лецитин, холін та інші біологічно активні речовини. Тому під час вживання зародків пшениці відбувається комплексний вплив, як на клітинному рівні, так і на весь організм загалом, що пригнічує запальні процеси, сповільнює старіння і підвищує імунітет.
Олія зародків пшениці має здатність покращувати утилізацію кисню і підвищувати рівень синтезу АТФ. Чинить антигіпоксантну, антиоксидантну та тонізуючу дію, знижує рівень холестерину в крові, підвищує загальну опірність організму, нормалізує обмін речовин, благотворно впливає на стан шкіри та волосся.
За вмістом токоферолів олія із зародків пшениці — рекордсмен серед усіх природних сполук, причому переважають найактивніші його форми — альфа-токофероли. Токоферол у перекладі з грецької означає "той, що несе дітонародження". Він є одним із найактивніших засобів стимуляції репродуктивної функції людини, посилює лібідо і підвищує потенцію. Використання олійного екстракту зародків пшениці в раціоні харчування сприяє нормальному перебігу вагітності та збільшенню лактації; сприятливо впливає на стан фетоплацентарного комплексу в разі вагітності, ускладненої хронічною плацентарною недостатністю. Але найважливішим є те, що токофероли забезпечують здоров'я серця. Дослідження вчених вивели чітку закономірність: що більше споживання токоферолів, то менша кількість випадків серцево-судинних захворювань. Токофероли скорочують ймовірність серцевих нападів на 77 % і число смертей від хвороб серця на 47 %.
Токофероли суттєво зменшують ризик утворення тромбів, які, проникаючи в серце та мозок, провокують серцеві напади та інсульти. Вони запобігають прилипанню холестерину до стінок судин, знижують його вміст у крові. Таким чином, токофероли покращують реологічні властивості крові (плинність) і стан судин у разі тромбофлебіту та варикозного розширення вен, допомагають усунути набряки кінцівок. Вони покращують проникність судин і забезпечують активізацію тканинного дихання, підвищують роботу імунної системи, стимулюють утворення еритроцитів у разі діабету. Регулярне вживання олійного екстракту зародків пшениці посилює вироблення інсуліну клітинами підшлункової залози, перешкоджає розвитку ускладнень з боку судин, печінки та нирок.
Екстракт зародків пшениці справедливо можна вважати одним із найбільш корисних і ефективних натуральних продуктів.
Цераміди (також іноді їх називають керамідами) — це жири, один з основних класів ліпідів рогового шару шкіри, куди входять також холестерин і вільні жирні кислоти. Усі вони разом з відмерлими клітинами (корнеоцитами) і створюють роговий, "верхній" шар шкіри, завдання якого — берегти вологу і захищати від шкідливих впливів ззовні. Цераміди, мабуть, найчисленніша група особливих воскоподібних жирів, які присутні в роговому шарі.
Багатьох дівчат плутають назви "цераміди" і "кераміди", які можна зустріти в однаковій кількості в інтернеті. При цьому експерти стверджують, що правильно вимовляти саме "цераміди". Тобто, по суті, обидва поняття означають одне й те саме, але перше звучить коректніше.
Цераміди — ліпіди, що синтезуються клітинами шкіри, для підтримки захисної функції.
Цераміди відповідають за регуляцію клітинних процесів, розмноження і розвиток нових клітин, природний синтез колагену в шкірі та багато інших важливих процесів. За умови правильного балансу церамідів ідеальний рельєф обличчя і відсутність проблем зі шкірою гарантовані.
Цераміди потрібні зрілій шкірі — з віком вона гірше їх виробляє сама!
Ще цераміди — те, що лікар прописав для сухого і ламкого волосся. Вони допомагають відновити структуру волосини і "запечатати" лусочки волосини, щоб воно не пушилося і не ламалося.
Хоча наш організм здатний сам синтезувати цераміди, з віком їхня кількість зменшується, що призводить до ушкодження і витончення бар'єру. Те саме стосується і людей з різними шкірними захворюваннями (атопічний дерматит, псоріаз, тощо). Вони — важливі складові, необхідні для нормального функціонування захисної мембрани та підтримання еластичності епідермісу. Тож, не дивно, що дедалі більше різних компаній включають їх у звичайні доглядові засоби: для боротьби з акне, для сухої, жирної або чутливої шкіри, а не лише як компонент в антивіковій косметиці.
У волоссі цераміди відіграють ту саму роль, що й у шкірі. Відповідно, їм підпорядковані сила волосся, блиск, гладкість і стійкість до атмосферних впливів. Фарбування, сушка феном, укладки виснажують кількість керамідів у волоссі. Використання продуктів з ними допоможе відновити правильний баланс у волоссі та мінімізувати пошкодження.
Цераміди беруть активну участь у боротьбі з ламкістю і тьмяністю волосся, сприяють регенерації шкірних покривів, перешкоджають появі подразнення і лущення, ефективно захищають шкіру і волосся від шкідливого впливу отруйних і токсичних речовин. Під час використання засобів із вмістом керамідів вирівнюється шкірний рельєф і минають алергічні реакції. Також, кераміди помітно покращують стан шкіри за екземи, псоріазу та нейродерміту.
Продукт добувають із насіння рослини під назвою бораго або огірочник лікарський. Він може похвалитися багатьма цілющими властивостями.
Олія огірочника — багате джерело гамма-ліноленової кислоти (ГЛК). Відрізняється поживними, зволожувальними та протизапальними якостями. Це чудовий косметичний засіб для забезпечення здоров'я волосся, шкіри обличчя і тіла, нігтів. Прихильники народної медицини часто рекомендують олію бораго для боротьби з надмірним випадінням волосся і стимуляції його росту. Не випадково засіб відомий як натуральна альтернатива професійних доглядових продуктів.
Гамма-ліноленова жирна кислота (ГЛК) з числа омега-6 — частий гість, що міститься в багатьох натуральних рослинних оліях. Регулює обмін речовин, береже здоров'я кісток і репродуктивних органів. За вмістом поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) широкого спектра олія огірочника виграє навіть у вечірньої примули і чорної смородини. Огірочникова олія вважається одним з найкращих джерел поліненасичених жирних кислот сімейств Омега-3 і Омега-6. У її складі домінують гамма-ліноленова кислота (від 25 до 40%) і лінолева кислота (40%), доповнені кількома відсотками альфа-ліноленової кислоти і не менш цінної олеїнової кислоти. Мінерали, дубильні речовини, фітогормони, вітаміни А, Е, К, B і F забезпечують високу активність олії як на клітинному рівні, так і в хімічних процесах загалом.
Олія з насіння огірочника вважається однією з найефективніших баз для профілактики і лікування атеросклерозу, сприяє зниженню рівня холестерину і розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок. Це одна з найкращих базових олій для відновлення після захворювань або за системних розладів, зокрема астенії та дистонії. Стимулює активізацію місцевого і загального імунітету, знижує артеріальний тиск.
Ефективно лікує екзему, псоріаз та інші шкірні захворювання.
Високий вміст гамма-лінолевої кислоти сприяє нормалізації гормонального фону, усуненню гормональних порушень і нормалізації стану, пом'якшенню симптомів передменструальних розладів і менопаузи. Активно регулюючи обмін речовин, бораго м'яко знімає всі негативні симптоми і сприяє повному відновленню гормонального балансу.
Олія бораго відновлює ліпідний бар'єр і захисні властивості епідермісу, омолоджує і регенерує, повертає шкірі пружність і тургор. Активно стимулюючи обмін речовин на клітинному рівні, огірочник сприяє відновленню водно-жирового балансу, регенерації клітин і тим самим — відновленню епідермісу.
Ефективно знімає запалення і подразнення, сприяє відновленню нормального, здорового стану шкіри.
Сприяє живленню шкіри та відновленню нормального рівня зволоженості, усуває будь-які запалення від незначних місцевих реакцій до серйозних шкірних захворювань. Надефективна в усуненні алергічних висипів, дерматитів (особливо атопічного), різних уражень при шкірних захворюваннях і порушеннях. Вона ефективно пом'якшує шкіру, відновлює, сприяє усуненню ушкоджень і запалень, усуває неприємні відчуття.
Огірочникова олія покращує зовнішній вигляд волосся, сприяє відновленню його сили та блиску.
Марокканська арганова олія виділяється абсолютним переважанням косметологічних властивостей. Сфера застосування аргани пов'язана з терапевтичним і профілактичним впливом на шкірні покриви, на стан волосся і нігтів, водночас активні захисні та відновлювальні функції бази не знають рівних навіть серед інших рідкісних олій. Це цінна олія, у складі якої зустрічаються унікальні природні антибіотики.
Склад олії з насіння арганового дерева по праву заслужив звання унікальної: близько 80% становлять ненасичені та якісні жирні кислоти, які відіграють вкрай важливу роль для обміну речовин і здоров'я серцево-судинної системи. Вміст вітаміну Е в арганії в 3 рази вищий, ніж в оливковій олії, а вітамінний склад начебто створений для ефективного впливу на шкіру і волосся.
Але головною особливістю олії вважається високий вміст: потужного природного антиоксиданту сквалену, унікальних фітостеролів, поліфенолів, високомолекулярних білків, природних фунгіцидів і аналогів антибіотиків, які визначають її регенерувальні та загоювальні властивості. Найвищий вміст в олії аргани вітаміну Е, каротиноїдів (попередників вітаміну А), олеїнової жирної кислоти (Омега-9) (40-60%) і лінолевої (Омега-6) жирної кислоти (28-36%). Також у складі арганової олії присутні інші жирні кислоти (пальмітинова 13-16%, стеаринова 6-8%), ферулова кислота, тритерпенові спирти.
Жирні кислоти Омега-9 і Омега-6, що містяться в олії аргани, сприяють поліпшенню функціонального стану серцево-судинної, центральної нервової, імунної, репродуктивної та ендокринної систем, благотворно впливають на стан шкіри й роботу органів зору, чинять протизапальну й антиоксидантну дію, сприяють стабілізації вмісту цукру в крові, попереджають розвиток онкологічних захворювань.
Вітамін Е, концентрація якого особливо висока в аргановій олії, благотворно впливає на функціональний стан серця і кровоносної системи (сприяє відновленню нормального артеріального тиску, зміцнює стінки кровоносних судин, покращує реологічні властивості крові), сприяє поліпшенню стану органів зору, шкіри та слизових оболонок. Цей природний антиоксидант бере участь у формуванні імунітету, у підтримці оптимального гормонального балансу та в регуляції вмісту глюкози в крові, а також необхідний для повноцінного процесу сперматогенезу та злагодженої роботи м'язової системи.
Присутні в аргановій олії каротиноїди (що перетворюються в організмі людини на вітамін А) чинять виражену ранозагоювальну, протизапальну та антиоксидантну дію, сприяють зміцненню імунітету, стимулюють природне вироблення фібрилярних білків колагену та кератину (які є складовими компонентами шкіри, нігтів і волосся), а також потрібні для повноцінної роботи зорового апарату та репродуктивної системи.
Арганова олія:
Жир (олія) печінки тріски — це одне з найбагатших природних джерел омега-3 жирних кислот, відомих як докозагексаєнова кислота (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК). А також життєво важливих вітамінів, включно з вітаміном D і вітаміном А, які надають чудовий ефект на загальний стан шкіри і волосся.
Про користь риб'ячого жиру свідчить вміст у ньому вітамінів A і D. Вітамін A покращує ріст і репродукцію клітин шкіри, слизової оболонки, зорових пігментів. Завдяки присутності цих вітамінів риб'ячий жир дуже корисний для волосся, нігтів, шкіри. Ознаками нестачі вітамінів є сухість шкіри, волосся, розшарування нігтів. Вітамін D знижує нервову збудливість, схильність до судом литкових м'язів, сприяє проникненню кальцію і фосфору в клітини.
Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) групи омега-3 — це найцінніше, що входить до складу цього продукту. Ці кислоти запобігають розвитку серцево-судинних захворювань, зменшують кількість шкідливого холестерину і тим самим знижують ризик атеросклерозу, покращують кровообіг, зменшують тромбоутворення, благотворно діють на роботу серця, перешкоджають виникненню і розвитку аритмії. Ці кислоти знижують запальні процеси, сприяють кращому живленню тканин усього організму і допомагають відновити пошкоджені зуби, нігті, волосся і шкіру.
Кожній клітині тіла потрібен жир. Жири, такі як жирні кислоти омега-3, виявлені в печінці тріски, сприятимуть поліпшенню здоров'я шкіри, збільшенню поглинання вітаміну і мінералів і підвищенню імунної системи.
Крім цього, жир із печінки тріски зменшує ймовірність початку післяпологової депресії і знижує кров'яний тиск.
Крім іншого, в разі захворювань суглобів теж рекомендується вживати жир із печінки тріски. Річ у тім, що в ньому містяться речовини, здатні знищувати фермент, що роз'їдає колінні суглоби. А на додачу до всього вищесказаного жирні кислоти тріскової печінки знижують рівень холестерину в організмі і роблять мембрани кров'яних клітин більш еластичними.
Жир з печінки тріски так само використовують для профілактики і лікування гіпо- і авітамінозу А, рахіту, як загальнозміцнювальний засіб, для прискорення зрощення кісткових переломів. Зовнішньо для лікування ран, термічних і хімічних опіків шкіри та слизових оболонок.
L-Цистеїн — аліфатична сірковмісна амінокислота. L-Цистеїн входить до складу білків і пептидів, відіграє важливу роль у процесах формування тканин шкіри.
Цистеїн відповідає за нормальне продукування таких речовин як глутатіон і таурин. Вони виконують багато функцій у нашому організмі, зокрема — забезпечення нормальної роботи імунітету, затримку старіння та своєчасне оновлення тканин на клітинному рівні. Таурин важливий для здоров'я очей і формування волокон нервової системи. Глутатіон забезпечує нормальний рівень артеріального тиску, бере участь у процесі формування найважливіших клітин крові — лімфоцитів.
L-Цистеїн забезпечує хороший детоксикаційний ефект, сприяє зниженню негативного впливу важких металів і радіоактивного випромінювання на наш організм. Хороший позитивний ефект під час вживання цієї амінокислоти спостерігається в курців і людей, які регулярно вживають алкоголь. Препарат допомагає захистити клітини головного мозку і печінки, які за такого способу життя насамперед зазнають токсичного впливу.
Користь L-Цистеїну для нашого здоров'я складно переоцінити. Перші ознаки нестачі цієї речовини відображаються безпосередньо зовні. Погіршення стану шкіри та волосся, ламкість нігтів і швидке старіння — все це може свідчити про дефіцит амінокислоти. Проблеми у внутрішніх системах менш помітні, але при цьому можуть призвести до тяжких наслідків.
Чим загрожує дефіцит цистеїну:
Цистеїн — це натуральний антиоксидант, що дає змогу швидко вивести з організму шкідливі речовини. Він позбавляє навіть важких металів і радіоактивного ураження, тому жителям забрудненої місцевості вкрай важливо регулярно проходити подібний курс інтоксикації.
L-Цистеїн для волосся: Найбільшу користь ця амінокислота приносить для краси. Брак цистеїну може призвести до ламкості нігтів і волосся, тоді як достатнє її вживання значно покращує їхній стан. Крім того, L-Цистеїн забезпечує потовщення захисного шару волосяного стрижня, забезпечує додатковий об'єм і міцність ослабленим пасмам. Все це можливо завдяки ідентичному складу молекул амінокислоти зі структурою волосся, а також стимулювання вироблення білка колагену в організмі природним шляхом.
Вітамін С вважається однією з найкорисніших речовин для організму людини. Зокрема, він сприяє гарному стану шкіри, її здоров'ю та омолодженню.
Вітамін С подовжує молодість. Він стимулює вироблення колагену, який відповідає за пружність і еластичність шкіри, її красу, відсутність зморшок. У разі куперозу або почервоніння на шкірі вітамін С захищає стінки судин і капілярів та зменшує їхню ламкість. Вітамін С добре приховує сліди акне і висипань, прибирає запалення і подразнення на шкірі.
Вітамін C — сильний антиоксидант, який активно нейтралізує вільні радикали. Він прискорює регенерацію тканин завдяки активному утворенню колагенових волокон, що відповідають за еластичність і пружність шкіри. Ще однією важливою перевагою вітаміну С можна назвати захист шкіри від ультрафіолету, особливо від променів спектра А, що спричиняють не опіки, а руйнування волокон шкіри — непомітні на перший погляд зміни, які в майбутньому призводять до утворення зморшок. Коли аскорбінової кислоти в організмі бракує, сповільнюється оновлення всіх тканин, загоєння ран, стоншуються шкіра та емаль зубів, стають крихкими стінки кровоносних судин.
Також вітамін С добре зволожує шкіру, утворюючи захисний ліпідний бар'єр і перешкоджаючи трансепідермальній втраті вологи. Ще він освітлює і вирівнює тон обличчя. Це відбувається завдяки тому, що вітамін блокує синтез ферменту тирозинази і зменшує виробництво меланіну.
Вітамін С не синтезується в організмі, тому важливо заповнювати його нестачу за допомогою правильно складеного раціону, а також прийому комплексу вітамінів.
Бета-каротин — найвідоміший з натуральних фарбувальних пігментів — каротиноїдів, що перетворюється в організмі на вітамін А (ретинол). Це одна з найважливіших речовин для краси шкіри, що забезпечує їй захист від сонячного випромінювання і допомагає отримати гарну засмагу. Бета-каротин захищає від сонячного випромінювання, знижуючи ризик опіків, і сприяє рівномірній пігментації шкіри.
Бета-каротин — потужний антиоксидант, що захищає шкіру від передчасного старіння, пригнічуючи активність вільних радикалів і запобігаючи пошкодженню клітин. Нестача вітаміну А спричиняє сухість, тріщини та лущення шкіри, появу вугрового висипу.
Захищаючи клітини шкіри від пошкодження, речовина стимулює їхню регенерацію та запускає процес омолодження.
Бета-каротин не просто покращує стан шкіри, а захищає від ультрафіолетової складової сонячних променів за рахунок підвищення антиоксидантної активності. Бета-каротин поглинає вільні радикали, відіграючи роль "щита" для шкіри. Деякі вчені вважають, що для захисту шкіри від сонця тривалість вживання бета-каротину може бути важливішою, ніж доза.
Прийом бета-каротину за кілька тижнів до початку активної засмаги (в солярії) або постійного перебування на сонці забезпечує накопичення цієї речовини в шкірі. Бета-каротин зменшує чутливість шкіри до ультрафіолету і зменшує силу сонячних опіків, у результаті збільшуючи час безпечного перебування на сонці. Захисний ефект бета-каротину посилюється в присутності інших антиоксидантів, таких як вітаміни С і Е.
Широке застосування бета-каротину в терапії та профілактиці захворювань шкіри пояснюється тим, що він є джерелом вітаміну А. Нестача вітаміну А може призводити до різних обширних уражень шкіри, оскільки при нестачі цієї речовини порушується ріст і диференціація клітин. Зокрема, за дефіциту вітаміну А виникають метаплазія (перетворення однієї тканини організму на іншу) і кератинізація (зроговіння тканини внаслідок відкладення в ній клітин кератину). Порушення захисної функції шкіри та зниження імунітету призводить до зменшення стійкості всього організму до інфекцій.
Препарати бета-каротину широко використовують у комплексній терапії за різних захворювань шкіри. Так, наприклад, у дослідженні, проведеному на кафедрі шкірних і венеричних хвороб, препарат бета-каротину і вітаміну Е показав ефективність у комплексному лікуванні цілої низки шкірних захворювань, таких як екзема, псоріаз, атопічний дерматит.
Вітамін Е не дарма називають "вітаміном краси". Завдяки своїм унікальним властивостям він захищає клітини шкіри і тим самим запобігає її старінню. У природі вітамін Е досить поширений, але синтезується тільки в рослинах.
Які ж функції вітаміну Е?
По-перше, антиоксидантний захист організму від дії вільних радикалів. Вільні радикали - одна з причин раннього старіння, злоякісних пухлин, катаракти, серцево-судинних захворювань. Вони атакують ліпіди, що входять до складу клітинних мембран. Оскільки ліпіди гідрофобні, жиророзчинному вітаміну Е вдається проникати через мембрану і нейтралізувати вільні радикали. По-друге, вітамін Е допомагає імунній системі протистояти вірусам та інфекціям. По-третє, зменшує шкідливий вплив нітрозамінів, які сприяють розвитку раку.
Вітамін Е необхідний для здоров'я шкіри. Завдяки антиоксидантним властивостям він захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання, забруднень, шкідливих речовин, які можуть утворювати вільні радикали. Усі ці негативні чинники спричиняють старіння шкіри.
Ще однією важливою функцією вітаміну Е є те, що він здатен захищати вітамін А, який також запобігає старінню шкіри.
Вітамін Е сприяє виробленню "жіночого гормону" естрогену, завдяки чому шкіра підтягується і розгладжується.
Вітамін Е перешкоджає випаданню волосся, сприяє його росту та блиску, запобігає посіченню кінчиків.
Форма D-Біотину — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна!
Біотин, який також відомий як вітамін B7, має низку корисних властивостей. Він нормалізує рівень цукру в крові, сприяє синтезу життєво важливих мікроелементів, усуває дискомфорт від вагінального кандидозу, проблем із серцем, покращує якість шкіри, сприяє втраті ваги і нормалізує обмін речовин. Цей вітамін є каталізатором різних метаболічних реакцій в організмі людини та сприяє виробленню додаткової енергії. Кількість біотину в організмі людини регулярно знижується, через що ми потребуємо постійного поповнення цього мікроелемента.
Дефіцит вітаміну B7 може призвести до анемії, депресії, випадіння волосся, болю в м'язах і підвищеної втоми. Серед інших симптомів нестачі біотину слід виділити появу лупи, дерматит і зниження апетиту.
Вітамін B7 є одним з основних мікроелементів, що використовуються для поліпшення якості волосся і шкіри. Також він може допомогти поліпшити стан нігтьових пластин. У більшості випадків люди, які відчувають втрату волосся або пересихання шкіри голови, відчувають дефіцит біотину.
Біотин важливий для здоров'я нігтів: Вважається, що добавки біотину здатні зміцнити нігті. Від ламкості нігтів, за оцінками, страждає близько 20% населення світу. Біотин може принести користь у разі ламких нігтів.
Біотин важливий для стану волосся: Він сприяє росту волосся і збереженню його здоров'я. При цьому нестача біотину пов'язана з випадінням волосся, тому в осіб із дефіцитом біотину його вживання може принести користь стану волосся.
Біотин важливий для шкіри: Люди з дефіцитом біотину можуть відчувати проблеми зі шкірою і страждати від появи червоних лускатих висипань. У деяких дослідженнях також вказується, що дефіцит біотину пов'язаний із розвитком себорейного дерматиту.
Біотин відіграє ключову роль у метаболізмі макронутрієнтів. Зокрема, він відіграє важливу роль у виробництві енергії, підтримуючи активність низки ферментів, що беруть участь у метаболізмі вуглеводів, жирів і білків. Так, біотинвмісні ферменти допомагають ініціювати процес глюконеогенезу, активують реакції, важливі для виробництва жирних кислот і розпаду амінокислот.
Лецитин сої успішно використовується в боротьбі з випадінням волосся, а також робить його шовковистим, об'ємним, блискучим і слухняним. Також лецитин сої омолоджує шкіру, повертає їй пружність, стимулює роботу мозку, покращує пам'ять, чинить м'який заспокійливий ефект на нервову систему, відновлює функції печінки, бере активну участь у боротьбі зі шкідливими вільними радикалами, зміцнює стінки судин і знижує артеріальний тиск.
Лецитин — один із найважливіших ліпідних компонентів мембран усіх клітин організму. Він чинить мембраностабілізуючу дію. Особливо високий вміст лецитину характерний для клітин нервової системи і тканин мозку, внаслідок чого він покращує функцію нейронів і стан мієлінових оболонок нервів. Наслідком цього є позитивний вплив лецитину на пам'ять, когнітивну функцію мозку, розумову працездатність.
Лецитин є джерелом метальних груп, які відіграють важливу роль в обмінних процесах. Активно проявляє себе в ліпідному обміні: запобігає жировому переродженню печінки та розвитку цирозу. Крім того, як важливий компонент мембран гепатоцитів і синергіст ліпідних антиоксидантів, лецитин володіє гепатопротекторною дією, підвищуючи захисні властивості клітин печінки по відношенню до інфекції і різного роду отруєнь.
Фосфоліпіди, що входять до складу лецитину, утворюють структуру мембран клітин і необхідні для зберігання енергії. Шляхом постачання організму додатковою дозою фосфоліпідів можна забезпечити заміну пошкоджених мембран і відновлення їхньої функції. Така терапія називається замісною ліпідною.
Головна властивість лецитину — здатність забезпечити "потрапляння" вітамінів А, Е, К у глибокі шари дерми.
Лецитин помітно покращує стан шкіри, надає їй гладкість і м'якість, оптимізує функції сальних залоз, збільшує здатність шкіри "дихати". Відновлює клітинні мембрани, бар'єрні функції шкіри, сприяє глибшому проникненню біологічно активних речовин в епідерміс. Лецитин знімає запалення і подразнення шкіри, стимулює регенерацію клітин, покращує структуру і запобігає утворенню зморшок. Будучи антиоксидантом, захищає шкіру від негативного впливу вільних радикалів.
Переваги "BY" (Beauty):
Вам необхідний комплекс "BY", якщо Ви:
Рекомендується приймати дорослим по одній капсулі один-два рази на добу за 15-20 хв. до їди, запиваючи великою склянкою води.
Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°C) у сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску: Капсули.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Вироблено: «Trading Point Group Elite Pharm», 17 rue des Frères Lumière, 67201 Eckbolsheim, France.
Виробництво БАД PROJECT V (VISION | Візіон) відповідає міжнародним стандартам якості GMP, HACCP, ISO та засноване виключно на використанні натуральної та екологічно чистої сировини, що гарантує їх ефективність та безпеку!
Основні | |
---|---|
Виробник | Trading Point |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Застосування препарату | для імунітету, для серця та судин, для нервової системи та мозку, для травлення та ШКТ, для печінки, для жовчовивідних шляхів та жовчного міхура, для сечостатевої системи, для суглобів та кісток, для м'язів, для зору, для шкіри, волосся та нігтів, при схудненні, при вагітності та годуванні, при заняттях спортом та тренуваннях, при інфекціях та запаленнях |
Властивості | антиоксидант, детоксикація, комплексні, живлення, підтримка мікрофлори, протизапальні, загальнозміцнюючі |
Для поліпшення | сексуального потягу, лактації, регенерації, кровообігу, обміну речовин, сну |
Форма випуску | Капсули |
Корисні речовини | амінокислоти, вітаміни, жирні кислоти |
Вітаміни | Е (токоферол), С (аскорбінова кислота), Н (біотин) |
Жирні кислоти | омега-3, омега-6, омега-9, комплекс |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Склад | Екстракт ліпідів пшениці; Цераміди (кераміди); Олія огірочника (бораго); Арганова олія; Лецитин сої; Жовтий бджолиний віск; Масло печени трески; L-Цистеїн; Вітамін C; Бета-каротин; Вітамін E; D-Біотин. |