1 500 ₴
Показати оптові ціни"P" (Pax VISION) — натуральний антидепресант, зміцнення нервової системи.
Викликає відчуття спокою без зниження працездатності та притуплення реакції.
Нутрицевтик "P" — сильний антистресовий комплекс, що надійно оберігає наш організм від згубних наслідків емоційного та фізичного перенапруження. "P" (Пакс Візіон) знижує нервову збудливість, усуває нервозність, усуває відчуття стурбованості та тривоги, нормалізує сон і робить вас більш стійким до стресів.
Поповнює запас вітамінів, які найшвидше згорають під час стресу. Саме тому правильне надходження вітамінів в організм людини під час стресу має велике значення для підтримання здоров'я і відновлення фізичної та психічної працездатності. Особливу увагу в раціоні потрібно приділяти рослинним компонентам із яскраво вираженою седативною дією на центральну нервову систему. БАД "P" (Pax VISION) захищає кожну клітину організму від руйнівного впливу стресу.
МЕЛІСА відома як природне заспокійливе. Вона має розслаблювальну та зменшувальну депресію, занепокоєння, відчуття серцебиття та головні болі дію. Екстракт меліси застосовується як ефективний седативний засіб, що дає можливість зменшити дозу синтетичних препаратів або взагалі відмовитися від них. Меліса підвищує апетит, стимулює секрецію шлункового соку, має жовчогінну і вітрогонну дію. Вона також допомагає за відсутності нормального сну, істерії, меланхолії, судом, головного і зубного болю, циститу, кольок, ревматизму і високого артеріального тиску. Вона дуже сприятливо впливає на процеси роботи мозку, печінки та серця.
ЛАВАНДА містить ліналілацетат, який чинить заспокійливу дію на організм, на серцево-судинну та нервову систему. Квітки лаванди мають сечогінну, протисудомну і седативну дію. При їх прийомі знижується черепний кров'яний тиск, знімається бронхоспазм, збільшується кислотність шлункового соку, поліпшується апетит. Квітки лаванди діють заспокійливо на центральну нервову систему, а також на нервову систему дихальних шляхів. Вегетативна дистонія — ось сьогодні основна сфера застосування лаванди. Лаванда хороша проти всіх захворювань мозку і мозкових судин, а також у разі запаморочення, сонливості, судом і паралічів після інсульту. Лаванда дає можливість сформувати всередині людини умиротворення і спокій, зменшуючи негативний ефект від різних негативних впливів і стресу, тим самим захищаючи психічний стан. Це дуже корисний засіб для людей, що проживають у великих мегаполісах і постійно зазнають численних стресів.
ВАЛЕРІАНА знижує збудливість людини, усуває занепокоєння, позбавляє від м'язових судом. Використовується як легкий снодійний засіб, і як пролонгувальний засіб у комплексі профілактики безсоння. Кореневище рослини дає заспокійливий ефект, покращує сон. Натуральний засіб допомагає знизити тиск, а також відновлює функції нирок і печінки. Крім цього, валеріана призначається жінкам під час менопаузи, а також для швидкого відновлення організму. Валеріана допоможе вирішити проблеми, пов'язані з порушенням сну. Накопичуючись в організмі, вона зменшуватиме збудливість нервової системи, чинитиме седативну дію, усуне дратівливість і напруженість. У результаті цього безсоння відступить, людина отримає можливість повноцінно відпочити в нічний час.
Вітаміни групи В прискорюють процеси регенерації пошкоджених нервових волокон, стимулюють природні механізми відновлення функції нервових тканин, підтримують функції травної системи. Усі вітаміни цієї групи забезпечують нормальне функціонування нервової системи та відповідають за енергетичний обмін, підвищують опірність стресу. Також вони добре доповнюють лікування анемії, неврологічних і психіатричних захворювань.
Вітамін В3 (РР) сприятливо впливає на нервову і серцево-судинну системи, підтримує в здоровому стані шкіру, слизову оболонку кишківника і ротової порожнини, бере участь у забезпеченні нормального зору і покращує кровопостачання. Вітамін В3 досить помітно знижує артеріальний тиск (за рахунок судинорозширювальної дії), особливо в тих випадках, коли він підвищений.
Вітамін В5 регулює рухову функцію кишківника і функції нервової системи. Пантотенова кислота (Вітамін В5) у великій кількості міститься в головному мозку, вона відповідає за вироблення особливого передавача нейронних імпульсів від мозку до органів і м'язів і навпаки.
Вітамін B6 позитивно впливає на нервову систему, підвищує працездатність. Разом із вітамінами B12, B9 і B1 оздоровлює серцево-судинну систему. Сприяє гарному настрою, знижує збудливість як на емоційному рівні, так і на фізіологічному.
Вітамін B2 знижує вплив негативних факторів на клітини нервової системи, бере участь в імунних процесах. Необхідний для оновлення і росту тканин, благотворно впливає на нервову систему, печінку і слизові оболонки. Від його присутності залежить краса і молодість шкіри, її еластичність і пружність.
Вітамін B1 сприяє поліпшенню роботи мозку, пам'яті, уваги, мислення, нормалізує настрій, підвищує здатність до навчання, стимулює ріст кісток, м'язів, нормалізує апетит, сповільнює процеси старіння, зменшує негативну дію алкоголю й тютюну, підтримує тонус м'язів травного тракту, усуває морську хворобу та знімає захитування, підтримує тонус і нормальне функціонування серцевого м'яза, зменшує зубний біль. Від нестачі вітаміну В1 першою страждає нервова система! З'являється дратівливість, агресія, спалахи тривожності та панічні атаки.
Вітамін B9 має визначальне значення для роботи мозку і нервової системи. При впливі фолієвої кислоти виділяється серотонін (гормон радості). Тому фолієвій кислоті дали ще одне прізвисько — «вітамін гарного настрою». Нестача вітаміну B9 може призвести до депресій, відчуття тривоги, погіршення пам'яті, анемії, розладу травлення.
Вітамін B12 приносить неоціненну користь у формуванні нервових волокон і позитивно впливає на обмін речовин, рух ліпідів і вуглеводів в організмі. Запобігає появі анемії. Підтримує нервову систему в здоровому стані. Знижує дратівливість. Покращує концентрацію уваги, пам'ять и рівновагу.
Форма D-Біотину — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна! Разом з іншими вітамінами групи В покращує роботу нервової системи організму. Біотин також позитивно впливає на стан шкіри, нігтів і волосся, регулює активність потових і сальних залоз. У разі нестачі біотину з'являється дратівливість, знервованість, швидка стомлюваність, безсоння, все це може призвести до нервового зриву.
"P" (Пакс) робить вас більш впевненими у собі!
Властивості "P" (Пакс Візіон):
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела флавоноїдів, гідроксикоричної кислоти, валеріанової кислоти, додаткового джерела вітамінів В1, В2, В6, В12, ніацину (вітаміну В3, РР), пантотенової кислоти (вітаміну В5), фолієвої кислоти (вітаміну В9), біотину, що містить ефірні олії.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Склад "P" (Пакс):
Інгредієнти |
2 капсули |
Екстракт листя меліси | 50 мг |
Квіти лаванди лікарської | 200 мг |
Екстракт кореня валеріани | 50 мг |
Вітамін В3 (PP) | 32 мг |
Вітамін B5 | 18 мг |
Вітамін B6 | 3,3 мг |
Вітамін B2 | 3,2 мг |
Вітамін B1 | 2,2 мг |
Вітамін B9 | 360 мкг |
D-Біотин | 240 мкг |
Вітамін B12 | 2 мкг |
У складі листя меліси лікарської присутні калій, натрій, фосфор, кальцій, магній, мідь, цинк, залізо, марганець, а також вітаміни групи В, С, РР і А, ефірні олії, кавова, урсулова, урсулова, розмаринова, олеанова кислоти, дубильні речовини, неглікозидні гіркоти, сапоніни і флавоноїди. Меліса має виражені лікарські властивості, що дає змогу використовувати її для лікування нервового виснаження, хронічної втоми, безсоння, істерії та посттравматичних стресових розладів.
Доведено позитивний вплив екстракту меліси на дітей із синдромом гіперактивності, дратівливих жінок у період менопаузи та ПМС, підлітків і молодих людей, які потребують психічної підтримки під час інтенсивного навчання, допомагає послабити токсикоз під час вагітності.
Меліса має багато корисних властивостей і насамперед вона відома як природний заспокійливий засіб. Вона має розслаблювальну дію, що зменшує депресію, занепокоєння, серцебиття і головні болі.
Екстракти меліси застосовуються як ефективний седативний засіб, що дає можливість зменшити дозу синтетичних препаратів або взагалі відмовитися від них.
Меліса підвищує апетит, стимулює секрецію шлункового соку, ліквідовує аномалії ферментації, посилює моторику шлунка, має жовчогінну та вітрогінну дію. Вона також допомагає за відсутності нормального сну, істерії, меланхолії, диспепсії, блювоти, здуття, газів у животі, судом, головного і зубного болю, прорізування зубів, циститу, пухлини, кольок, ревматизму і високого артеріального тиску.
Крім вищезазначених переваг, застосування меліси лікарської призначають ще й у разі вірусних хвороб, оскільки вона є досить сильним протизапальним і антибактеріальним засобом. Її п'ють від кору, грипу, ГРВІ, герпесу. На цьому дія меліси не закінчується, вона дуже сприятливо впливає на процеси роботи мозку, печінки та серця.
Лавандові квітки містять ефірну олію — 3%. Також у їхньому хімічному складі виділяють 12% дубильних речовин, гіркі речовини, похідні смоли та кумарину, флавоніди, фітостероли, цинеол, гераноїл, борнеол. Найціннішим елементом, який міститься в лаванді, є ліналілацетат. Саме ліналілацетат чинить заспокійливу дію на організм, на серцево-судинну та нервову систему.
Квітки лаванди мають сечогінну, протисудомну та седативну дію. За їхнього прийому знижується черепний кров'яний тиск, знімається бронхоспазм, підвищується тонус кишківника, збільшується кислотність шлункового соку, поліпшується апетит. Квітки лаванди діють заспокійливо на центральну нервову систему, а також на нервову систему дихальних шляхів. Завдяки наявності дубильних речовин вони мають закріплювальну дію в разі проносів, особливо тих, що протікають із явищами бродіння. Якоюсь мірою квітки лаванди можуть бути і жовчогінним засобом. Найчастіше вони входять до складу сумішей, які повинні мати снодійну або заспокійливу дію. Вегетативна дистонія — ось сьогодні основна сфера застосування лаванди.
Лаванда хороша проти всіх захворювань мозку і мозкових судин, а також у разі запаморочення, сонливості, судом і паралічів після інсульту. Вона зігріває слабкий холодний шлунок, розганяє вітри, жене сечу і зігріває матку у вагітних, відкриває замкнені печінку і селезінку, знімає також зайву водянку, заспокоює зубний біль, відновлює утруднену мову. Стали застосовувати лаванду за таких нездужань: втрата апетиту, приплив крові до голови, здуття живота, кольки, нудота, запаморочення, занепад сил, мігрень, головні болі, апоплексичний удар, серцева слабкість, жовтяниця, захворювання печінки та селезінки, водянка, що починається, паралічі, болі в суглобах, ревматизм і подагра.
Відзначається відмінний ефект, яким характеризується рослина на психічний стан, а також на функціонування центральної нервової системи. Лаванда дає можливість сформувати всередині людини умиротворення і спокій, зменшуючи негативний ефект від різних негативних впливів і стресу, тим самим захищаючи психічний стан. Це дуже корисний засіб для людей, що проживають у великих мегаполісах і постійно зазнають численних стресів.
Найціннішими елементами коренів валеріани вважаються: непрості ефіри, борнеол і найважливіша складова — ізовалеріанова кислота. Завдяки своїй седативній дії валеріана лікарська знижує мозкову активність і благотворно впливає на головний мозок.
Шляхом пригнічення дратівливих нейронних імпульсів, валеріана знижує збудливість людини загалом, полегшуючи перебіг нервових зривів і усуваючи їх.
Лікарська рослина усуває занепокоєння, позбавляє від спазматичного болю і м'язових судом. Використовується як легкий снодійний засіб, і як пролонгувальний засіб у комплексі лікування безсоння.
Кореневище цілющої рослини допомагає зняти серцевий і головний болі, дає заспокійливий ефект, покращує сон. Ця трава практично не має побічних дій і підходить навіть вагітним і дітям.
Екстракт кореня валеріани лікарської благотворно впливає на нервову і серцево-судинну систему, має жовчогінну, знеболювальну і седативну дію, розширює спазмовані судини, стимулює роботу травного тракту. Натуральний засіб, що має накопичувальний ефект, допомагає знизити тиск, а також відновлює функції нирок і печінки.
Екстракт кореня валеріани рекомендується застосовувати для лікування таких недуг, як:
Крім цього, валеріану лікарську призначають жінкам під час менопаузи, а також особам, які перенесли важкі операції, для швидкого відновлення організму.
Валеріана лікарська допоможе швидко вирішити проблеми, пов'язані з порушенням сну. Накопичуючись в організмі, натуральний засіб зменшуватиме збудливість нервової системи, чинитиме седативну дію, усуне дратівливість і напруженість. У результаті цього безсоння відступить, людина отримає можливість повноцінно відпочити в нічний час.
Екстракт кореня валеріани ефективний під час лікування гіпертонії. Гіпотензивна дія рослини допомагає зменшити підвищений тиск і нормалізує роботу всього організму в цілому.
За допомогою кореня валеріани можна легко побороти головний біль, хронічну мігрень. Екстракт кореня розширить судини та зніме спазми, болісні симптоми швидко зникнуть. Прийом екстракту також посилить дію знеболювальних препаратів.
Нервові розлади, щоденні стреси, переживання призводять до виникнення депресивного стану. Навіть запах кореневища лікарської валеріани допоможе підбадьоритися і відчути прилив сил. Щоденний прийом "P" (Пакса) допоможе впоратися з депресією, поверне гарний настрій і надасть тонізуючу дію.
Цілюща дія валеріани допомагає позбутися багатьох захворювань серцево-судинної системи. Регулярний прийом кореневища цієї рослини сприяє зняттю спазмів із судин серця. Завдяки такій дії тахікардія минає, серцебиття приходить у норму.
З настанням менопаузи жінки починають відчувати зміни в організмі і відчувати масу неприємних проблем. БАД "P" (Пакс) допомагає впоратися з припливами, надмірною пітливістю, дратівливістю та іншими симптомами, що з'являються в період клімаксу. Вживання натурального рослинного засобу сприяє значному поліпшенню самопочуття жінки.
Флавоноїдами називають групу фізіологічно активних речовин, які, проникаючи в організм людини, впливають на активність ферментів. Містяться флавоноїди в усіх частинах рослин, проте найбільше флавоноїдів міститься в листі та квітках. Флавоноїди нейтралізують дію вільних радикалів, оберігають клітини від руйнування, а отже, запобігають передчасному старінню організму, рятують від розвитку атеросклерозу.
Вони здатні змінювати реакцію людського організму на алергени, канцерогени та віруси. Про це свідчать противірусні, антизапальні, протипухлинні та антиалергійні властивості флавоноїдів. Крім того, флавоноїди здатні нормалізувати роботу імунної системи, уповільнити запальні процеси, перешкоджають розмноженню ракових клітин.
Флавоноїди можуть регулювати ступінь проникності стінок судин, а отже, підвищувати їхню еластичність. Особливо успішно справляється з цим завданням рутин — вітамін Р. Схожий вплив на клітини властивий і деяким іншим флавоноїдам.
Ефективним є застосування флавоноїдів у разі спазмів судин і кишечнику, гепатитів, виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, а також інших захворювань. Однак сучасній людині в пошуках флавоноїдів має сенс звернутися, крім натуральних продуктів, ще й до біологічно активних добавок. Річ у тім, що ні шоколад, ні пиво, ні фрукти не здатні забезпечити організм людини дійсно достатньою кількістю флавоноїдів. Вирішуючи цю проблему, фахівці в усьому світі застосовують БАДи, які слугують джерелами флавоноїдів.
Регулярно вживаючи БАДи, можна ефективно скоригувати своє харчування — адже для того, щоб наситити організм натуральними флавоноїдами, довелося б щодня з'їдати величезну кількість ягід і фруктів, що просто неможливо!
Вітамін В3 необхідний для виділення енергії з вуглеводів і жирів, для білкового обміну. Входить до складу ферментів, що забезпечують клітинне дихання. Ніацин нормалізує роботу шлунка і підшлункової залози.
Вітамін PP сприятливо впливає на нервову і серцево-судинну системи; підтримує в здоровому стані шкіру, слизову оболонку кишківника і ротової порожнини; бере участь у забезпеченні нормального зору, покращує кровопостачання і знижує підвищений тиск.
Вітамін В3 — неодмінний компонент усіх лікарських препаратів, призначених для лікування захворювань, пов'язаних зі звуженням судин. Під дією нікотинової кислоти значно підвищується вміст у крові соматотропного гормону — основного анаболічного гормону організму. Це зумовлює анаболічну дію нікотинової кислоти. Нікотинова кислота зменшує в'язкість крові, підвищуючи її плинність і здатність «просочуватися» навіть через склерозовані судини.
Нікотинова кислота досить помітно знижує артеріальний тиск (за рахунок судинорозширювальної дії), особливо в тих випадках, коли він підвищений.
Головна функція вітаміну РР — активна участь в окисно-відновних процесах. Тобто, він сприяє зростанню тканин, перетворенню жиру в енергію, знижує рівень холестерину. Крім того, захищає людину від серцево-судинних захворювань і є профілактикою мігрені.
Відповідає вітамін РР і за нормальну роботу шлунково-кишкового тракту: він відповідальний за вироблення шлункового соку, стимулює роботу печінки, а також полегшує процес пересування переробленої їжі в кишечнику. Потрібно також зазначити, що вітамін РР бере участь у виробленні гормонів, а також допомагає синтезувати гемоглобін і еритроцити.
Вітамін В5 має ще одну назву — пантотенова кислота. Потрапляючи в організм, пантотенова кислота перетворюється на пантеїн, а він, своєю чергою, є складовою частиною коензиму А. Він є одним із небагатьох коензимів, що беруть участь у синтезі жирів, вуглеводів і білків. Вітамін B5 у вигляді коензиму А знаходиться у всіх живих клітинах. Вона входить до складу ферментів, які відіграють дуже важливу роль в обміні речовин — розщеплюють білки, жири і вуглеводи для отримання енергії. Вітамін В5 бере участь в утворенні гормонів кори надниркових залоз, вітаміну D, амінокислот, холестерину, і у виробленні еритроцитів.
Вітамін В5 регулює рухову функцію кишківника і функції нервової системи, бере участь в утворенні передавача нервового збудження — ацетилхоліну. Крім того, цей вітамін послаблює шкідливу дію антибіотиків, підтримує імунітет, прискорює загоєння ран.
Вітамін В5 необхідний нам для вироблення антитіл. Цю функцію і називають головною для пантотенової кислоти. Без антитіл ми зовсім не здатні вижити. Ці непомітні білки необхідні для боротьби з вірусами, шкідливими бактеріями та антигенами. За їхньої відсутності навіть проста застуда стала б для нас смертельною. Якщо ви часто хворієте, ваш імунітет підірваний, а щовечора відчувається слабкість — у вас дефіцит вітаміну В5. Змініть свій раціон на користь їжі, що містить пантотенову кислоту, або купіть його в капсулах "P" (Пакса).
Пантотенова кислота (Вітамін В5) у великій кількості міститься в головному мозку, вона відповідає за вироблення особливого передавача нейронних імпульсів від мозку до органів і м'язів і навпаки.
До ознак нестачі Вітаміну В5 належать:
Вітамін B6 (піридоксин) — один із найважливіших вітамінів групи В, складно уявити собі повноцінне функціонування організму без присутності цього вітаміну. Користь піридоксину полягає в осередку ферментів, що особливо цінно для зародження і збереження життя. Основною його функцією є забезпечення обміну амінокислот, які слугують для побудови білків.
Вітамін B6 впливає на синтез і роботу багатьох ферментів, сприяє найефективнішому використанню глюкози — наявність запасів вітаміну B6 в організмі перешкоджає виникненню різких стрибків кількості глюкози в крові, нормалізує метаболізм у тканинах головного мозку, покращує пам'ять. Завдяки нормальному розподілу глюкози, піридоксин позитивно впливає на нервову систему, підвищує працездатність.
Піридоксин разом із вітамінами B12, B9 і B1 оздоровлює серцево-судинну систему, запобігає виникненню ішемії, атеросклерозу та інфаркту міокарда. Вітамін B6 нормалізує баланс калію і натрію в рідинах організму. Брак піридоксину може спричинити скупчення рідини (набряки) в ногах, руках або обличчі.
Піридоксин надзвичайно важливий у розвитку нервової системи: він бере участь у продукції серотоніну, мелатоніну та допаміну — нейротрансмітерів, що сприяють гарному настрою, протидіють порушенням і знижують збудливість як на емоційному рівні, так і на фізіологічному (в тому числі шляхом розслаблення м'язів). Бере участь у виробленні гормонів, гемоглобіну, ферментів — частинок, що прискорюють реакції в організмі (наприклад, у питаннях травлення).
Вітамін В6 — це також хороший засіб, що підвищує опірність імунного захисту. Завдяки йому в організмі створюються антитіла.
Його любить серце. Чому? Тому що через так звані простагландини бере участь у регуляції артеріального тиску, а також скороченні нашого головного насоса.
Благотворно впливає і на сечовидільну систему: перешкоджає утворенню каменів у нирках, полегшує лікування хвороб нирок. Може вплинути на пом'якшення болю і навіть симптоми передменструального синдрому.
Вітамін B2 (рибофлавін) виконує важливі функції в процесі обміну, відіграє велику роль у процесах росту і дихання. Вітамін необхідний для синтезу білка і жиру, для нормальної роботи шлунка і печінки, бере участь у процесах кровотворення.
Вітамін В2, завдяки своїм корисним властивостям, бере активну участь у процесі відтворення в організмі гормонів стресу. Люди, робота яких пов'язана з постійними нервовими перевантаженнями і перенапруженням, стресом і «нервуванням», зобов'язані стежити за тим, щоб їхній раціон був збагачений рибофлавіном. Бо внаслідок постійного негативного впливу на нервову систему, запаси вітаміну В2 в організмі виснажуються і нервова система залишається незахищеною, наче оголений дріт, який «варто тільки торкнутися».
Цей вітамін потрібен для утворення деяких гормонів та еритроцитів, оберігає сітківку ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, підвищує гостроту зору та адаптацію в темряві.
Вітамін B2 необхідний для оновлення і росту тканин, він благотворно впливає на нервову систему, печінку і слизові оболонки. Рибофлавін впливає на нормальний розвиток плода під час вагітності та на ріст дитячого організму. Вітамін B2 знижує вплив негативних чинників на клітини нервової системи, він бере участь в імунних процесах і у відновленні слизових оболонок, зокрема й шлунка, завдяки чому його використовують у лікуванні виразкової хвороби.
Корисні властивості вітаміну В2 значно впливають на зовнішність і стан шкірного покриву. Рибофлавін також називають «вітамін краси» — від його присутності залежить краса і молодість шкіри, її еластичність і пружність.
Вітамін B1 (тіамін) — відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обміні, а також у процесах проведення нервового збудження в синапсах. Захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окислення.
Тіамін сприяє поліпшенню роботи мозку, пам'яті, уваги, мислення, нормалізує настрій, підвищує здатність до навчання, стимулює ріст кісток, м'язів, нормалізує апетит, сповільнює процеси старіння, зменшує негативну дію алкоголю й тютюну, підтримує тонус м'язів травного тракту, усуває морську хворобу та знімає заколисування, підтримує тонус і нормальне функціонування серцевого м'яза, зменшує зубний біль.
Найбільш значущою функцією тіаміну є участь у вуглеводному обміні. Вітамін інгібує молочну та піровиноградну кислоту, надлишок яких позначається на організмі зниженням працездатності, апатією, нервовим виснаженням і неможливістю адекватно реагувати на повсякденні стреси. Завдяки цим процесам тіамін негласно прозвали вітаміном бадьорості, оскільки він є обов'язковим компонентом допоміжної терапії при депресіях, нервових розладах, перевтомі та стресі.
Вітамін B1 позитивно впливає на імунний статус, покращує травлення, роботу серцево-судинної та ендокринної систем. Регулярне вживання цієї речовини знижує показники «шкідливого» холестерину в крові, покращує функції нервово-м'язового комплексу, живить і оберігає тканини від руйнівного зовнішнього впливу.
Від нестачі вітаміну В1 першою страждає нервова система! З'являється дратівливість, агресія, спалахи тривожності та панічні атаки. А також відбувається порушення сну, депресивний стан, погіршення функцій пам'яті та уваги. І інші відхилення: зниження апетиту, розлад травлення (діарея або, навпаки, часті закрепи), нудота і, як наслідок, різке схуднення; м'язова слабкість, погана координація рухів, хворобливі відчуття в литкових м'язах, набряклість верхніх та нижніх кінцівок; швидка та невмотивована стомлюваність, задишка при найменшому фізичному навантаженні, а у важких випадках — і без нього; порушення терморегуляції — відчуття холоду чи, навпаки, жару.
Фолієва кислота, або вітамін B9, є одним із найнеобхідніших вітамінів. В організмі людини не створюється достатній запас фолієвої кислоти. Навіть за умови, коли щодня раціон харчування складається виключно з овочів, організм не зможе самостійно забезпечити себе необхідною кількістю фолієвої кислоти. Це треба розуміти і не сподіватися лише на раціон. За таких станів, як вагітність, ангіна, тривале приймання антибіотиків, стрес, грип, запаси вітаміну В9 майже повністю витрачаються організмом протягом двох тижнів.
Вітамін B9 має важливе значення для виробництва генетичного матеріалу (ДНК, РНК) і амінокислот, необхідних для росту клітин. Він також має визначальне значення для роботи мозку і нервової системи, особливо для синтезу нейромедіаторів (речовини, що передають електричні імпульси від однієї нервової клітини до іншої). Нестача вітаміну B9 може призвести до депресій, відчуття тривоги, погіршення пам'яті, анемії, розладу травлення. Ознакою нестачі фолієвої кислоти часто стає неприродно червоний колір язика.
Вітамін B9 бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець, у роботі імунної системи, у процесі загоєння ран і знижує утворення гомоцистеїну, речовини, надмірне утворення якої пов'язане з розвитком серцево-судинних захворювань.
При впливі фолієвої кислоти виділяється серотонін — «гормон радості». Його нестача може довести до депресивних станів, стресів, які сьогодні зачіпають молодь і працездатне населення. Тому фолієвій кислоті дали ще одне прізвисько — «вітамін гарного настрою».
Вітамін B9 потрібен для нормального функціонування людського організму, незалежно від статі. Для чоловіків нестача фолієвої кислоти може обернутися зниженням потенції та здатності до зачаття. Тому важлива наявність достатньої кількості вітаміну під час планування вагітності. Фолієва кислота для чоловіків забезпечить гарне самопочуття і статеве здоров'я.
Для жінок вітамін B9 потрібно приймати НЕ тільки під час планування вагітності та протягом виношування плоду. Фолієва кислота для жінок важлива в будь-якому віці. Крім загального впливу на організм, вітамін В9 відповідає за молодість і красу. Він допоможе зміцнити волосся, уникнути облисіння і пігментації шкіри, уповільнити утворення зморшок. Після 40-45 років у жіночому організмі починається гормональна перебудова. Щоб вона пройшла без стресів, приймайте фолієву кислоту. Вітамін допоможе відтермінувати менопаузу і зменшить прояв симптомів клімаксу. Результат — гарне самопочуття і чудовий настрій.
Вітамін B12 — єдиний вітамін, який містить незамінні мінеральні елементи (головним чином кобальт). Основна користь цього вітаміну — кровотворна функція — допомога в розвитку еритроцитів. Також неоціненні корисні властивості вітаміну у формуванні нервових волокон.
Він необхідний для нормального процесу поділу клітин (кровотворення) і утворення ДНК. Він впливає на стан тканин, що швидко оновлюються, — крові, імунної системи, шкіри та слизової шлунково-кишкового тракту. Також приносить неоціненну користь у формуванні нервових волокон і позитивно впливає на обмін речовин, рух ліпідів і вуглеводів в організмі. Запобігає появі анемії. У дітей сприяє зростанню і поліпшенню апетиту. Збільшує енергію. Підтримує нервову систему в здоровому стані. Вітамін B12 впливає на мієлінову оболонку (покриття нервів), і нестача вітаміну спричиняє незворотні руйнування нервів. Знижує дратівливість. Покращує концентрацію, пам'ять і рівновагу.
Корисні властивості вітаміну В12:
Форма D-Біотину — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна!
Біотин один з найважливіших учасників вуглеводного обміну, саме ця речовина, вступаючи в контакт з інсуліном, запускає процес переробки глюкози. Біотин відповідає за нормальну роботу щитоподібної залози, імунної системи, бере участь цей елемент і в процесі згортання крові.
Необхідний вітамін В7 і для роботи нервової системи, клітини якої потребують глюкози, як основного джерела живлення, покращує настрій і робить енергійними. За нестачі біотину спостерігається зниження рівня цукру в крові та пригнічення роботи нервової системи. З'являється дратівливість, нервозність, швидка стомлюваність, безсоння, все це може призвести до нервового зриву. Бере участь біотин і в білковому обміні, допомагає засвоювати протеїни, разом з іншими вітамінами групи В (фолієвою і пантотеновою кислотою, а також вітаміном B12) покращує роботу нервової системи організму.
Біотин також позитивно впливає на стан шкіри, нігтів і волосся, регулює активність потових і сальних залоз, допомагає розв'язати багато дерматологічних проблем, як-от лупа, вугрі, себорея.
D-Біотин необхідний для метаболізму, важливого для вироблення енергії та правильного метаболізму макроелементів.
Вам необхідний нутрицевтик "P", якщо ви:
Переваги БАД "P":
Рекомендується приймати дорослим по одній капсулі двічі на день за 15-20 хв. до їди, запиваючи великою склянкою води.
Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°C) у сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску: Капсули.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Виробник: «Trading Point Group Elite Pharm», 17 rue des Frères Lumière, 67201 Eckbolsheim, France.
Виробництво БАД PROJECT V (VISION | Візіон) відповідає міжнародним стандартам якості GMP, HACCP, ISO та засноване виключно на використанні натуральної та екологічно чистої сировини, що гарантує їх ефективність та безпеку!
Основні | |
---|---|
Виробник | Trading Point |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Застосування препарату | При шкірних захворюваннях, Для слизових оболонок, Для метаболізму, для імунітету, для серця та судин, для нервової системи та мозку, для органів дихання, для травлення та ШКТ, для печінки, для жовчовивідних шляхів та жовчного міхура, для щитоподібної залози, для суглобів та кісток, для зору, для шкіри, волосся та нігтів, при вагітності та годуванні, при заняттях спортом та тренуваннях, при інфекціях та запаленнях, при нікотиновій та алкогольній залежності, при алергії |
Властивості | комплексні, живлення, протизапальні, загальнозміцнюючі, заспокійливі |
Для поліпшення | лактації, регенерації, кровообігу, обміну речовин, сну |
Форма випуску | Капсули |
Корисні речовини | амінокислоти, вітаміни |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 60 шт. |