1 450 ₴
"N" (Nutrimax VISION) — нормалізує роботу сечостатевої системи, має протизапальний та антибактеріальний ефект
Нутрицевтик "N" — потужний антисептик на основі натуральних органічних компонентів, що має протимікробну та діуретичну дію. Ефективно справляється з різними інфекційними процесами в сечостатевій системі, відновлюючи її повноцінну функціональність.
"N" (Nutrimax VISION) — це комплекс вітамінів, що зміцнюють еластичність стінок судин, здійснюють антиоксидантний захист і знижують їх проникність, а також він містить рослинні компоненти з вираженою протизапальною та сечогінною активністю. Рослинні компоненти "N" діють м'яко, зберігаючи баланс життєво важливих електролітів — ефект збереження калію.
Розслабленню гладкої мускулатури сечовивідних шляхів сприяють ВІТАМІНИ ГРУПИ В. Вітаміни В1 і В2, а також вітамін В7 (Біотин) необхідні для нормальної діяльності сечостатевої системи, де вітамін В2 нейтралізує дію токсичних речовин і покращує функціональний стан нирок і сечовивідних шляхів, а вітамін B1 виступає як антиоксидант, захищаючи нирки та весь організм в цілому від згубної дії вільних радикалів. Усі вітаміни цієї групи забезпечують нормальне функціонування нервової системи та відповідають за енергетичний обмін, підтримують у нормальному стані травну систему, підвищують опірність стресу, допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. Також вони добре доповнюють лікування анемії, неврологічних і психіатричних захворювань.
АНГЕЛІКА КИТАЙСЬКА чинить знеболювальну, спазмолітичну, діуретичну, протимікробну дію (особливо при інфекціях сечостатевої системи), стимулює жовчовиділення, секрецію панкреатичного і шлункового соку, нормалізує функцію репродуктивної системи, усуває хворобливі відчуття в «критичні дні» у жінок. Покращує периферичний кровообіг, розширює судини, знижує в'язкість крові і ризик тромбоутворення, підвищує рівень гемоглобіну крові. Фітоестрогени, у складі ангелики китайської, підтримують репродуктивну систему жіночого організму та ліквідують порушення гормонального фону.
ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ ГАМАМЕЛІСУ (віргінського горіха) має в'яжучу, ранозагоювальну, антигемороїдальну дію, зміцнює стінки судин, збільшує їхню еластичність, попереджає розвиток варикозного розширення вен, утворення гемороїдальних вузлів. Сильний антибактеріальний та протигрибковий агент, ефективний проти будь-яких запальних процесів. Гамамеліс також стимулює відтік рідини, сприяє звільненню від набряків. Екстракт гамамелісу чинить сприятливу дію на циркуляцію крові у венозній системі, аналогічно кінському каштану.
ПЛОДОНІЖКИ ВИШНІ містять дубильні речовини (таніни), органічні кислоти (яблучну, янтарну, лимонну) та інші органічні сполуки, що володіють високою біологічною активністю. Встановлено, що плодоніжки мають не тільки сечогінну, але й протизапальну та закріплюючу дію. Екстракт м'яко подрібнює і виводить камінчики, солі, пісок із нирок і сечового міхура. Плодоніжки вишні посилюють циркуляцію міжклітинної рідини, стимулюють виведення токсинів та надлишку рідини з організму, забезпечують детоксикацію внутрішнього середовища організму та дренаж тканин. Екстракт плодоніжок вишні корисний у разі «ледачого» кишківника, оскільки він стимулює травлення і перистальтику.
ТОЛОКНЯНКА (Мучниця) є протизапальним, дезінфікуючим і сечогінним засобом. Її властивості обумовлені гідрохіноном, що має антимікробну дію, що сприяє очищенню сечовивідних шляхів від бактеріальної флори та продуктів запалення. Вона застосовується при запальних захворюваннях сечового міхура, сечовивідних шляхів та сечокам'яної хвороби. Арбутин мучниці, потрапляючи в організм, забезпечує протизапальний і протимікробний ефект у разі циститу та інших захворювань сечовивідної системи, оскільки проникає безпосередньо в сечовий міхур. Флавоноїди знищують мікроби, бактерії та віруси. Урсулова кислота наділена протизапальними та антибактеріальними властивостями, галова — перешкоджає розвитку пухлин і передчасному старінню. Дубильні речовини благотворно діють на кишечник.
ВІТАМІНИ ГРУПИ В, D3, H, PP, ЗАЛІЗО регулюють обмін речовин, посилюють діяльність імунної системи, беруть участь у процесах кровотворення та побудови кісткової тканини.
ВІТАМІН PP (В3, Ніацин) нормалізує рівень глюкози в крові та відповідає за контроль її використання. Також ніацин необхідний для роботи серцево-судинної системи — піклуючись про підвищення вмісту «хорошого» холестерину, він не тільки знижує рівень «поганого», а й бере участь у синтезі гемоглобіну, розширює судини і знижує ризик появи серцевих нападів. Потрібен Вітамін PP і для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту — він стимулює вироблення ферментів печінки, підшлункової залози та шлункового соку, сприяє засвоєнню рослинних білків і підтримує роботу слизових оболонок кишківника та ротової порожнини.
ВІТАМІН B1 особливо важливий для підтримки належного рівня енергії та здоров'я обміну речовин. Він використовується в поєднанні з іншими вітамінами групи B для регуляції важливих функцій серцево-судинної, ендокринної та травної системи. Вітамін B1 сприяє перетворенню вуглеводів на глюкозу, яка є найкращим джерелом енергії для підтримання стійкого обміну речовин. Крім того, тіамін допомагає розщеплювати жири та білки.
ВІТАМІН В2 потрібен для утворення деяких гормонів та еритроцитів, оберігає сітківку ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, підвищує гостроту зору та адаптацію в темряві. Він впливає на нормальну роботу організму, завдяки тому, що входить до складу багатьох ферментів і флавопротеїдів (особливих біологічно активних речовин). Корисні властивості вітаміну В2 значно впливають на зовнішність і стан шкірного покриву. Рибофлавін також називають «вітамін краси» — від його присутності залежить краса і молодість шкіри, її еластичність і пружність.
ВІТАМІН В5 в організмі трансформується в пантетин, що входить до складу коензиму А. Саме цей компонент допомагає проводити процеси окислення та ацетилювання в організмі. Він також відповідає за активне проведення обмінних процесів і забезпечує організм енергією. Саме тому без вітаміну В5 в організмі неможливе розщеплення жирів, вуглеводів, амінокислот. Також важливий вітамін В5 для серця. Він захищає цей орган від появи недуг і зміцнює судини.
ВІТАМІН В6 не тільки бере участь у виробленні більш ніж 60 ферментів, а й стимулює виділення енергії, забезпечує нормальну роботу нервової системи і бере участь у виробництві гемоглобіну. Також цей вітамін незамінний для нормалізації роботи надниркових залоз і щитоподібної залози, регуляції рівня глюкози в людській крові та підтримання балансу калію і натрію. Вітамін В6 допомагає позбутися нічних спазмів м'язів, судом литкових м'язів, оніміння рук. Також він потрібен для нормального синтезу нуклеїнових кислот, які перешкоджають старінню організму, і для підтримки імунітету.
ВІТАМІН В9 впливає на поділ клітин, ріст і розвиток усіх тканин, налагоджує роботу імунної системи, підтримує серцево-судинну систему. Саме фолієва кислота необхідна для вироблення «гормонів щастя» і забезпечує гарний настрій. А ще користь вітаміну полягає в постачанні вуглецю для синтезу гемоглобіну. Вітамін B9 благотворно впливає на здоров'я печінки і на травну систему в цілому. Крім цього фолієва кислота забезпечує передачу імпульсів між клітинами нервової системи, регулює процеси збудження і гальмування нервової системи, згладжує наслідки стресових ситуацій.
ВІТАМІН В12 — його основне призначення це — нормалізація кровотворення. Крім цього, він благотворно впливає на жировий обмін у тканинах печінки, оптимізує стан нервової системи, обмінних процесів в організмі, знижує рівень холестерину. Вітамін В12 стимулює поділ клітин. Від його наявності в організмі залежить благополуччя тих тканин, які найбільше схильні до інтенсивного поділу: імунні клітини, клітини крові та шкіри, а також клітини, що складають верхню частину кишківника. Вітамін В12 допомагає протистояти стресам і депресії — він відповідає за здоров'я центральної нервової системи, що особливо важливо за підвищених розумових навантажень.
Форма D-БІОТИНА — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна! Ефекти D-Біотину особливо відомі в галузі краси, оскільки він сприяє підтримці здоров'я волосся та сяючої шкіри. Крім того, він підтримує роботу нервової системи та психіки. Він також необхідний для метаболізму, важливого для вироблення енергії та правильного метаболізму макроелементів. Біотин регулює активність потових і сальних залоз і є надійним помічником у боротьбі з різними дерматологічними проблемами.
ВІТАМІН D3 потрібен для формування кісток, зубів і гарної якості волосся, нормальної роботи імунітету та нервової системи, для протидії запальним процесам. Вітамін Д3 підтримує рівень неорганічного фосфору в крові, попереджає слабкість м'язів, підвищує імунітет організму, впливає на клітини кишківника, нирок і м'язів, бере участь у регуляції артеріального тиску і роботи серця. Вітамін D3 бере участь у виробленні дофаміну — гормону радості та задоволення. Тому його нестача нерідко призводить до апатії, поганого настрою і навіть депресії.
ПІДОЛАТ ЗАЛІЗА одна з високозасвоюваних форм заліза. Залізо в організмі необхідно для вироблення енергії; воно діє як антиоксидант, захищаючи клітини від вільних радикалів. Залізо також допомагає при стомлюваності, анемії і сприяє швидкості мислення. Залізо сприяє підвищенню гемоглобіну в крові, сприятливо впливає на роботу щитоподібної залози і бере участь в утворенні імунних клітин в організмі. До складу заліза входить близько 70 ферментів, які надають потужний оздоровчий ефект на всі системи та органи людського організму. Залізо в поєднанні з вітамінами В12 і В9 (фолієвою кислотою) сприяє утворенню еритроцитів, зменшенню втоми, а також нормальному функціонуванню імунної системи.
Властивості "N" (Нутрімакс Візіон):
Рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела поліфенольних сполук (галова кислота), флавоноїдів (рутин), арбутину, дубильних речовин, додаткового джерела вітамінів В6, В2, В1, В12, D3, ніацину (вітаміну РР), пантотенової кислоти (вітаміну В5), фолієвої кислоти (вітаміну В9), біотину (вітаміну В7), заліза.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Склад "N" (Nutrimax VISION):
Інгредієнти |
2 капсули |
Ангеліка китайська | 100 мг |
Екстракт листя гамамелісу (віргінського горіха) | 60 мг |
Толокнянка (Мучниця) | 70 мг |
Екстракт плодоніжок вишні | 70 мг |
Вітамін PP (В3) | 36 мг |
Залізо | 14 мг |
Вітамін B5 | 12 мг |
Вітамін B6 | 5 мг |
Вітамін B2 | 4 мг |
Вітамін B1 | 4 мг |
Вітамін B9 (Фолієва кислота) | 400 мкг |
D-Біотин | 300 мкг |
Вітамін D3 | 20 мкг |
Вітамін B12 | 5 мкг |
У традиціях багатьох народів ангеліку відносять до однієї з найбільш "жіночих" трав. Наприклад, медицина Китаю та Індії використовує ангеліку китайську як засіб, що нормалізує жіноче здоров'я.
Китайці так і називають її — жіночим женьшенем, оскільки вважають, що вона здатна привести організм жінки до стану балансу і відкрити заблоковані енергетичні канали.
У фітотерапії ангеліку рекомендують приймати жінкам для регуляції циклу, а також у клімактеричний період для полегшення припливів та інших неприємних симптомів.
Є також у ангелики властивості, корисні і для чоловіків! Ця трава — чудовий транквілізатор, що чинить нормалізуючу дію на нервову та імунну систему.
Ангеліка вважається хорошим очищувачем крові від жирових накопичень і сприяє кисневому насиченню крові, має антибактеріальну та протигрибкову активність. Фітотерапевти рекомендують ангеліку в разі артритів, анемії, алергічних захворювань і проблем із нервовою системою.
Основні активні компоненти ангелики китайської:
Ангеліка китайська покращує периферичний кровообіг, розширює судини, знижує в'язкість крові та ризик тромбоутворення. Має знеболювальний ефект, що перевершує такий для аспірину. Підвищує рівень гемоглобіну і застосовується при лікуванні анемії. Стимулює жовчовиділення, секрецію шлункового і панкреатичного соку, покращує моторну діяльність шлунково-кишкового тракту.
За рахунок ефірної олії ангеліка китайська чинить спазмолітичну і протимікробну дію, рекомендується при захворюваннях органів дихання. Крім того, є уросептиком, чинить діуретичну дію і застосовується в разі запальних захворювань сечостатевої системи.
Рослина входить до фармакопей Франції, Бельгії, Чилі, Італії, Іспанії та ін. Індіанці здавна використовували листя як кровоспинний і ранозагоювальний засіб.
Листя гамамелісу багате на флавоноїди, а також містить особливу групу речовин — таніни, що володіють вираженою в'яжучою дією і антибактеріальними властивостями. Користь цієї рослини залежить від її дивовижного складу, куди входить глюкоза, дубильні речовини, флавоноїди, таніни та галонова кислота. Такий збір корисних речовин і мікроелементів позитивно позначається на судинній системі нашого організму, бореться з набряком, чинить протизапальну і бактерицидну дію.
Флавоноїди зміцнюють стінки кровоносних судин, збільшують їхню еластичність, зменшують патології судинних стінок, нормалізують транскапілярний обмін, зменшуючи вихід рідкої частини крові в навколишні тканини. Чинять захисну дію на стінки судин і запобігають утворенню набряків, зменшують алергічну реакцію. Екстракт гамамелісу чинить сприятливу дію на циркуляцію крові у венозній системі, аналогічно кінському каштану.
Гамамеліс пом'якшує шкіру, сприяє стягуванню розширених пор і, завдяки антисептичним властивостям, перешкоджає появі запальних висипань. Чарівний горіх також викликає відтік рідини з судин і зміцнює судинні стінки, сприяючи профілактиці варикозного розширення вен. Ці властивості гамамелісу використовують у дерматокосметології для усунення сітки розширених судин на обличчі.
Ефірні олії також входять до складу віргінського горіха, який має яскраво виражені протизапальні властивості. Завдяки поєднанню з вітаміном РР, віргінський горіх сприяє виведенню домішок крові з сечових шляхів. Крім виведення крові, віргінський горіх спільно з мучницею звичайною фільтрує її, видаляючи кінцеві продукти обміну, надлишок натрію і води з крові.
Гамамеліс благотворно впливає на стан великих судин і судинні стінки. Він нормалізує відтік рідини і кровообіг, завдяки чому використовується як профілактичний і лікувальний засіб проти варикозного розширення вен, запобігає набряклості й утворенню синців.
У разі кишкових розладів дубильні речовини, що входять до складу листя і кори рослини, чинять в'яжучу дію.
Мучниця містить флавоноїди (поліфеноли), зокрема кверцитин, катехіни, антоціани. Ці сполуки мають антиоксидантну і протимікробну дію, зменшують ламкість капілярів. У складі присутні дубильні речовини з терпкими і протизапальними властивостями, кілька важливих органічних кислот (урсолова, хінна, галова, мурашина та ін.), вітамін С. Усі ці компоненти корисні, але найбільший інтерес представляє високий вміст (до 20%) арбутину в листі.
Арбутин, потрапляючи в організм, забезпечує протизапальний і протимікробний ефект у разі циститу та інших захворювань сечовивідної системи, оскільки проникає безпосередньо в сечовий міхур. Флавоноїди знищують мікроби, бактерії та віруси. Урсолова кислота наділена протизапальними й антибактеріальними властивостями, галова — перешкоджає розвитку пухлин і передчасному старінню. Дубильні речовини благотворно діють на кишечник.
Разом ці компоненти збільшують виведення з організму солей, води, усуваючи в такий спосіб найпоширеніші застійні явища надмірного накопичення рідини - набряки, одутлість обличчя, рихлість фігури та навіть целюліт.
Ефективна толокнянка (мучниця) і при набряках, при подагрі, при суглобовому ревматизмі, а також при злоякісних пухлинах. Сечогінна дія рослини пов'язана також із гідрохіноном. Завдяки цьому нирки, сечовий міхур і сечовивідні шляхи «відмиваються» від продуктів запалення і водночас знезаражуються від бактеріальної флори.
Дія мучниці на організм проявляється в таких діях:
Плодоніжки вишні мають сечогінні та в'яжучі властивості, допомагають за нирковокам'яної хвороби, захворювань суглобів, набряків і проносів, сприяють м'якому виведенню із сечоводу піску.
Плодоніжки наповнені танінами, лимонною та яблучною кислотами, декстрозою, кварцетіном і фруктозою, які легко засвоюються діабетиками. Кумарини, які присутні в хвостиках, сприяють згортанню крові, запобіганню утворенню тромбів у кровоносних судинах.
Плодоніжки вишні посилюють циркуляцію міжклітинної рідини, стимулюють виведення токсинів і надлишку рідини з організму, забезпечують детоксикацію внутрішнього середовища організму і дренаж тканин. Мають сильну сечогінну дію і виводять з організму сечовину та урати, використовують у разі набряків, подагри, водянки, сечокам'яної хвороби та сечокислого діатезу, гіпертонічної хвороби та проносів. Екстракт м'яко, майже безболісно подрібнює і виводить камінчики, солі, пісок із нирок і сечового міхура.
Плодоніжки вишні — це чудовий засіб для схуднення, що прискорює обмін речовин в організмі та сприяє швидкому згорянню жирів. Завдяки сечогінній і дренувальній дії, сприяє виведенню зайвої рідини з організму.
Плодоніжки корисні при лікуванні зазначених нижче захворювань:
Вони покращують загальний стан організму за цукрового діабету й атеросклерозу, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Екстракт плодоніжок вишні корисний у разі «ледачого» кишківника, оскільки він стимулює травлення і перистальтику.
Численні корисні властивості ніацину пояснюються наявністю в його молекулі азоту — він забезпечує надзвичайну рухливість і здатність проникати в будь-які клітини організму, минаючи вільні радикали. Вітамін В3 є водорозчинним, а тому не здатен накопичуватися, виводячись із різними рідинами організму та розносячись із кров'ю. Також він може синтезуватися (у мізерних кількостях) бактеріями кишківника, але тільки за присутності вітамінів В6 і В2.
Однією з основних функцій ніацину є регуляція енергетичного обміну в організмі. Він нормалізує рівень глюкози в крові та відповідає за контроль її використання. Також вітамін В3 необхідний для роботи серцево-судинної системи — піклуючись про підвищення вмісту «хорошого» холестерину, він не тільки знижує рівень «поганого», а й бере участь у синтезі гемоглобіну, розширює судини і знижує ризик появи серцевих нападів.
Потрібен Вітамін PP і для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту — він стимулює вироблення ферментів печінки, підшлункової залози та шлункового соку, сприяє засвоєнню рослинних білків і підтримує роботу слизових оболонок кишківника та ротової порожнини.
Значна користь вітаміну В3 і при лікуванні хвороб нервової системи. Його терапевтичний вплив здатний не тільки стимулювати роботу пам'яті та асоціативного мислення, а й позбавити від шизофренії. Будучи, по суті, транквілізатором, він може чинити розслаблювальну дію і відмінно допомагає за стану тривожності та лікування булімії.
Вітамін B1 — це водорозчинний вітамін, який використовується практично кожною клітиною нашого організму. Він особливо важливий для підтримання належного рівня енергії та здоров'я обміну речовин. Він використовується в поєднанні з іншими вітамінами групи B (складаючи комплекс вітамінів B) для регуляції важливих функцій серцево-судинної, ендокринної та травної системи.
Вітамін B1 сприяє перетворенню вуглеводів на глюкозу, яка є найкращим джерелом енергії для підтримання стійкого обміну речовин. Крім того, тіамін допомагає розщеплювати жири та білки.
Вітамін B1 відіграє важливу роль у виробництві червоних кров'яних тілець, які використовуються для постійної енергії. Оскільки тіамін та інші вітаміни групи В природним чином підвищують рівень енергії та необхідні для вироблення з продуктів харчування АТФ, добавки з комплексом вітамінів В часто називають "енергетичними" або продуктом для "здорового обміну речовин".
Вітамін В2 потрібен для утворення деяких гормонів і еритроцитів, а також бере участь у синтезі аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ — "паливо життя"), оберігає сітківку ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, підвищує гостроту зору й адаптацію в темряві.
Вітамін В2, завдяки своїм корисним властивостям, бере активну участь у процесі відтворення в організмі гормонів стресу. Люди, робота яких пов'язана з постійними нервовими перевантаженнями і перенапруженням, стресом і "нервуванням", зобов'язані стежити за тим, щоб їхній раціон був збагачений рибофлавіном. Бо внаслідок постійного негативного впливу на нервову систему, запаси вітаміну В2 в організмі виснажуються і нервова система залишається незахищеною, наче оголений дріт, який "варто тільки торкнутися".
Він впливає на нормальну роботу організму, завдяки тому, що входить до складу багатьох ферментів і флавопротеїдів (особливих біологічно активних речовин). Спортсменам, і людям, чия робота протікає в умовах постійних фізичних навантажень, вітамін потрібен як "перетворювач палива" — він трансформує жири і вуглеводи в енергію. Іншими словами, вітамін В2 бере участь у перетворенні цукрів на енергію.
Корисні властивості вітаміну В2 значно впливають на зовнішність і стан шкірного покриву. Рибофлавін також називають "вітамін краси" — від його присутності залежить краса і молодість шкіри, її еластичність і пружність.
Вітамін В5 є водорозчинним. Основна його участь у процесах виробництва енергії клітинами в організмі.
В організмі вітамін В5 трансформується. Він стає пантетином, що входить до складу коензиму А. Саме цей компонент допомагає проводити процеси окислення і ацетилювання в організмі. Він також відповідає за активне проведення обмінних процесів і забезпечує організм енергією.
Саме тому без вітаміну В5 в організмі неможливе розщеплення жирів, вуглеводів, амінокислот. Він є невід'ємною частиною процесу синтезу жирних кислот. Без нього в організмі не розщеплюється холестерин, гістамін, ацетилхолін і гемоглобін.
Користь вітаміну В5 проявляється найбільш яскраво для гормонального фону. Він стимулює вироблення глюкокортикоїдів у надниркових залозах. З цієї причини він допомагає від артриту, колітів і алергії. Також важливий вітамін В5 для серця. Він захищає цей орган від появи недуг і зміцнює судини.
Вітамін B5 має такі корисні властивості:
Основна функція вітаміну В6 в організмі — нормалізація роботи його ферментативних систем. Він не тільки бере участь у виробленні більш ніж 60 ферментів, а й стимулює виділення енергії, забезпечує нормальну роботу нервової системи і бере участь у виробництві гемоглобіну. Також цей вітамін незамінний для нормалізації роботи надниркових залоз і щитоподібної залози, регуляції рівня глюкози в людській крові та підтримання балансу калію і натрію.
Вітамін В6 допомагає позбутися нічних спазмів м'язів, судом литкових м'язів, оніміння рук. Також він потрібен для нормального синтезу нуклеїнових кислот, які перешкоджають старінню організму, і для підтримки імунітету.
Вітамін В6 у комплексі з фолієвою кислотою і вітаміном В12 здатні настільки легко і просто видаляти з організму виявлений останнім часом фактор ризику серцевих захворювань — гомоцистеїн — амінокислоту, підвищений вміст якої в крові відповідає більшій частотності випадків інсульту та інфаркту міокарда.
Додатково до цього, згідно з даними дослідників з Клівлендської клініки, нестача вітаміну В6 підвищує ризик інфаркту міокарда і з причин, незалежних від гомоцистеїну. За відсутності піридоксину кров стає густішою і схильною утворювати згустки, які можуть закупорювати артерії. Крім того, піридоксин діє як діуретик, допомагаючи зменшувати затримку води в організмі, і в результаті цього знижуючи кров'яний тиск. Як показало Гарвардське опитування п'ятнадцяти тисяч американських лікарів, у людей з найнижчими рівнями піридоксину зафіксовано на 50% більше випадків інфаркту міокарда, ніж у тих, хто отримував більш адекватне харчування.
Вітамін В9 по іншому називають фолієвою кислотою. Він необхідний для нормалізації кровоносної системи та імунітету, а також містить усі похідні фолієвої кислоти, зокрема поліглутамати.
Саме фолієва кислота необхідна для вироблення «гормонів щастя» і забезпечує гарний настрій. А ще користь вітаміну В9 полягає в постачанні вуглецю для синтезу гемоглобіну.
Вітамін B9 впливає на поділ клітин, ріст і розвиток усіх тканин, налагоджує роботу імунної системи, підтримує серцево-судинну систему. Вітамін B9 благотворно впливає на здоров'я печінки і на травну систему в цілому. Крім цього фолієва кислота забезпечує передачу імпульсів між клітинами нервової системи, регулює процеси збудження і гальмування нервової системи, згладжує наслідки стресових ситуацій.
Вітамін B9 особливо незамінний для жінок, достатня кількість в організмі цієї речовини є запорукою нормального перебігу вагітності та повноцінного розвитку плода. Фолієва кислота істотно зменшує ймовірність передчасних пологів і виникнення вроджених дефектів головного мозку. Вітамін B9 стабілізує емоційний фон у післяпологовий період і згладжує клімактеричні розлади.
У ланцюжку всіх вітамінів групи В у вітаміну В9 є «найкращий друг» — вітамін В12, ці два вітаміни практично весь час разом і за відсутності одного з них в іншого різко знижуються здібності та обмежуються корисні властивості. Якщо ви хочете отримати всю користь від фолієвої кислоти, необхідно приймати її разом з вітаміном В12.
Основне призначення вітаміну B12 — нормалізація кровотворення. Крім цього, він благотворно впливає на жировий обмін у тканинах печінки, оптимізує стан нервової системи, обмінних процесів в організмі, знижує рівень холестерину і стимулює ріст. Вітамін В12 бере участь у синтезі молекул ДНК, амінокислот, впливає на переробку жирів і вуглеводів.
Вітамін В12 стимулює поділ клітин. Від його наявності в організмі залежить благополуччя тих тканин, які найбільше схильні до інтенсивного поділу: імунні клітини, клітини крові та шкіри, а також клітини, що складають верхню частину кишківника.
Вітамін В12 допомагає протистояти стресам і депресії, має легкий седативний ефект. Він відповідає за здоров'я центральної нервової системи, що особливо важливо при підвищених розумових навантаженнях. Вітамін B12 зберігає здоров'я тканин організму, що швидко оновлюються, — крові, слизових оболонок, шкіри, прискорює загоєння в разі порізів, опіків.
Вітамін B12 має такі властивості:
Форма D-Біотину — єдина з восьми форм біотину, яка повністю біологічно активна!
Біотин — один із найважливіших учасників вуглеводного обміну, саме ця речовина, вступаючи в контакт з інсуліном, запускає процес перероблення глюкози, значно покращуючи обмін глюкози. Регулювання рівня цукру в крові — не єдина корисна властивість вітаміну В7. Біотин вкрай необхідний для оптимальної роботи нервової системи, клітини якої потребують глюкози, як основного джерела живлення. За нестачі біотину спостерігається зниження рівня цукру в крові та пригнічення роботи нервової системи. З'являється дратівливість, нервозність, швидка стомлюваність, безсоння, все це може призвести до нервового зриву.
Біотин регулює активність потових і сальних залоз і є надійним помічником у боротьбі з різноманітними дерматологічними проблемами, такими, як акне, лупа, себорея та інші.
D-Біотин необхідний для метаболізму, важливого для вироблення енергії та правильного метаболізму макроелементів.
Крім усього цього, Біотин виконує цілу низку й інших важливих функцій:
Усі вищезгадані корисні властивості вітаміну В7 свідчать про те, що він дійсно відіграє одну з ключових ролей у підтримці міцного здоров'я і відмінного самопочуття. Саме тому, варто приділяти особливу увагу надходженню цього елемента в організм.
Вітамін D3 є одним із найсильніших нутрієнтів, вплив якого унікальний і багатогранний. Сьогодні вченими встановлено, що він слугує профілактикою хвороб серця, раку, серцево-судинних захворювань, аутоімунних розладів, псоріазу, діабету, депресії, психозу та респіраторних інфекцій — застуд і грипу.
Дослідження довели, що люди з високим рівнем вітаміну D3 на 43 % рідше страждають на захворювання серця, на 77 % — на рак, практично не схильні до застудних захворювань, а ризик смерті від будь-яких хвороб у них зменшується майже на 50 %!
Вітамін Д3 — важлива сполука для людського організму. Він потрібен для формування кісток, зубів і гарної якості волосся, нормальної роботи імунітету і нервової системи, для протидії запальним процесам. Вітамін Д3 підтримує рівень неорганічного фосфору в крові, попереджає слабкість м'язів, підвищує імунітет організму, впливає на клітини кишківника, нирок і м'язів, бере участь у регуляції артеріального тиску і роботи серця.
Вітамін D3 відповідає за якісну та ефективну роботу нашого імунітету. Річ у тім, що він активує захисні клітини-вбивці, завданням яких є пошук і знищення вірусів і бактерій. Причому вітамін D3 діє одразу на 2 види імунітету: вроджений і набутий!
Вітамін D3 бере участь у виробленні дофаміну — гормону радості та задоволення. Тому його нестача нерідко призводить до апатії, поганого настрою і навіть депресії.
Завдяки контролю оптимального рівня кальцію в крові, «сонячний» вітамін допомагає нервовій системі працювати без перебоїв, а м'язам — зберігати силу і тонус! За дефіциту вітаміну D3 наші сили «на нулі» і хронічна втома — постійний супутник навіть у вихідні дні та на відпочинку.
Вітамін D3 — справжнісінький помічник школярів, студентів і офісних співробітників, адже саме він допомагає поліпшити пам'ять і концентрацію уваги.
Залізо сприяє підвищенню гемоглобіну в крові, сприятливо впливає на роботу щитоподібної залози і бере участь в утворенні імунних клітин в організмі. До складу заліза входить близько 70 ферментів, які надають потужний оздоровчий ефект на всі системи й органи людського організму.
Найбільш явна форма прояву дефіциту заліза — залізодефіцитна анемія (ЗДА), за якою можуть ховатися серйозні порушення в організмі (хронічні втрати крові під час внутрішніх кровотеч). Як правило, у разі зниження рівня гемоглобіну в крові ставиться діагноз — анемія. До закінчення терміну вагітності ЗДА спостерігається у 30-73% жінок.
Залізо в поєднанні з вітамінами В12 і В9 (фолієвою кислотою) сприяє утворенню еритроцитів, зменшенню втоми, а також нормальному функціонуванню імунної системи.
Залізо є важливим елементом для організму, воно відіграє роль у процесі поділу клітин, сприяє нормальному транспортуванню кисню до тканин та енергетичному обміну. Дефіцит заліза є одним із найпоширеніших дефіцитів, особливо у жінок дітородного віку, вагітних або жінок, які годують груддю, і проявляється в ситуаціях слабкості та втоми. Іншими умовами підвищеної потреби є інтенсивні заняття спортом, веганські та вегетаріанські дієти.
За дефіциту заліза спостерігається блідість шкірних покривів, вони стають сухими, лущаться, особливо в ділянці суглобів, волосся — сухими й ламкими, ушкоджуються слизові оболонки порожнини рота й шлунка, стоншуються та деформуються нігті, з'являються хворобливі тріщини в куточках рота, швидка стомлюваність, м'язова слабкість, погіршення пам'яті.
ПІДОЛАТ ЗАЛІЗА одна з високозасвоюваних форм заліза. Залізо в організмі необхідне для вироблення енергії; воно діє як антиоксидант, захищаючи клітини від вільних радикалів. Залізо також допомагає в разі стомлюваності, анемії та сприяє швидкості мислення.
Вам необхідний нутрицевтик "N", якщо ви:
Переваги БАД "N":
Рекомендується приймати дорослим по одній капсулі два рази в день за 15-20 хв. до їди, запиваючи великою склянкою води.
Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°C) у сухому, недоступному для дітей місці.
У разі вагітності, годування груддю, приймання будь-яких медичних препаратів або наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Форма випуску: Капсули.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Виробник: «Trading Point Group Elite Pharm», 17 rue des Frères Lumière, 67201 Eckbolsheim, France.
Виробництво БАД PROJECT V (VISION | Візіон) відповідає міжнародним стандартам якості GMP, HACCP, ISO та засноване виключно на використанні натуральної та екологічно чистої сировини, що гарантує їх ефективність та безпеку!
Основні | |
---|---|
Виробник | Trading Point |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Застосування препарату | При шкірних захворюваннях, Для слизових оболонок, Для метаболізму, для імунітету, для серця та судин, для нервової системи та мозку, для органів дихання, для травлення та ШКТ, для печінки, для жовчовивідних шляхів та жовчного міхура, для сечостатевої системи, для щитоподібної залози, для суглобів та кісток, для м'язів, для зору, для шкіри, волосся та нігтів, при вагітності та годуванні, при заняттях спортом та тренуваннях, при інфекціях та запаленнях, при нікотиновій та алкогольній залежності, при діабеті, при алергії |
Властивості | антиоксидант, комплексні, сечогінні, живлення, підтримка мікрофлори, протизапальні, загальнозміцнюючі, Травлення |
Для поліпшення | лактації, регенерації, кровообігу, обміну речовин |
Форма випуску | Капсули |
Корисні речовини | амінокислоти, вітаміни, залізо, кальцій, магній |
Вітаміни | D (кальциферол), В1 (тіамін), В2 (рибофлавін, лактофлавін), В5 (пантотенова кислота), В6 (піридоксин), В9 (фолієва кислота), В12 (ціанокобаламін), Р (біофлавоноїди), РР (нікотинамід, нікотинова кислота), Н (біотин) |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Склад | порошок ангелики китайської (Angelica archangelica), пидолат заліза, екстракт плодоніжки вишні (Prunus cerasus), порошок листя мучниці (Arctostaphylos uva-ursi), екстракт листя гамамелісу (Hamamelis Virginia), вітамін B3 або вітамін B5, вітамін D3, вітамін В6, вітамін В1, вітамін В12, вітамін В2, вітамін В9, біотин. |