1 480 ₴
1 350 ₴
Показати оптові ціни"JN" (Junior Neo | Лайфпак Юніор) — вітамінно-мінеральний комплекс для дітей.
Оптимальний вміст усіх необхідних вітамінів, макро- і мікроелементів для дитини в період активного росту.
Вітаміни "JN" (покращений Юніор Нео Візіон) активують усі життєві процеси організму дитини, покращують зір, зміцнюють кісткову, імунну та нормалізують нервову системи, підвищують захисні сили організму до різних інфекційних та простудних захворювань, покращують кровообіг, стимулюють обмінні процеси, мають протимікробні властивості.
Для нормальної роботи нервової системи, здійснення розумових процесів та підтримки гарного сну дітям необхідні, насамперед, вітаміни групи В.
Вітамін В1 бере участь у передачі нервових імпульсів, а вітамін В6 сприяє утворенню серотоніну (гормону щастя), який підвищує пізнавальну та рухову активність, а також покращує настрій дитини. Вітамін В6 також бере участь у регулюванні поведінки дітей, оскільки сприяє утворенню нервових закінчень.
Вітаміни С та Е як потужні антиоксиданти захищають клітини мозку та нервові клітини від впливу вільних радикалів та запобігають перевтомі та перезбудженню, які так характерні для дітей.
Нормалізувати такий нестабільний і чуйний дитячий сон допоможе магній, він має заспокійливий вплив на збуджену нервову систему.
Для покращення здатності до навчання та концентрації уваги дітям необхідний вітамін Е. Він захищає клітини мозку та нейрони від перекисного окислення і тим самим покращує концентрацію уваги. Для роботи мозку також важливі вітаміни групи В та цинк.
Підтримати імунітет та захистити дітей від інфекцій допоможе вітамін С. Він має сильні відновлювальні та антиоксидантні властивості, а також є ефективним антигістамінним засобом, що, у свою чергу, знижує неприємні наслідки застуди, у тому числі запалення, закладеність носа та біль. Вітаміни групи В покращують захисні властивості організму та сприяють виробленню антитіл. Активувати захист клітин допоможуть такі мінерали, як цинк і магній.
Екстракт цедри померанця — потужний антиоксидант. Він має антибактеріальну та протизапальну активність, зміцнює імунітет, захищає від простудних захворювань. Плоди померанця містять ефірні олії, органічні кислоти, глікозиди та флавоноїди. Вони позитивно впливають на метаболічні процеси, роботу головного мозку. Екстракт цедри плодів померанця стимулює синтез меланіну і вітаміну D, нівелюючи дефіцит сонячного світла північних країн, зміцнює імунітет. Флавоноїди здатні нормалізувати роботу імунної системи, уповільнити запальні процеси, покращують показники жирового обміну. Вони можуть регулювати ступінь проникності стінок судин, а отже, підвищувати їхню еластичність.
За доставку кисню відповідальні вітаміни В6 та В9, які забезпечують утворення червоних кров'яних клітин. Цинк нормалізує кровотворення, а магній підтримує здоров'я серцево-судинної системи загалом.
Запобігти проблемам з кишківником, нормалізувати роботу ШКТ та обмін речовин допоможуть вітаміни групи В. Вони допомагають організму дитини перетворити їжу на енергію, яка необхідна для нормальної роботи травної системи. Активну участь у регуляції вуглеводного та ліпідного обмінів приймає хром. Магній вважається одним із кращих засобів для зниження кислотності шлункового соку. Він рекомендується при болях у животі, печіях та неприємних відчуттях.
Основний внесок у здоров'я кісток і зубів вносить вітамін D3.. Він дбає про всмоктування кальцію в кишечнику і запобігає його надмірному виведенню через нирки. Вітамін D3 забезпечує оптимальне засвоєння кальцію для утворення здорових кісток. Важливе значення для формування кісткової та сполучної тканин має марганець.
Вітамін С підтримує здоров'я кісток та зубів, а також прискорює здатність організму загоювати рани. Він бере участь у синтезі колагену ― важливого структурного компонента шкіри, кровоносних судин, сухожиль, зв'язок та кісток. Магній знижує ризик крихкості та ламкості дитячих кісток, він відіграє найважливішу роль у механізмі скорочення м'язів та енергетичних процесах. Підтримувати здорову шкіру, волосся, зуби та кістки допоможе також натуральний бета-каротин. Він же зберігає та відновлює добрий зір і сприяє нормальній роботі сітківки ока. Також очам людини необхідний вітамін С, адже без нього організм не матиме можливості створити антиокислювальний захист для органів зору.
"JN" ― зростання та енергія для ваших дітей!
Властивості "JN" (Юніор Нео):
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела флавоноїдів (гесперидин), органічніх кислот, додаткового джерела вітамінів С, Е, В1, В6, В2, В3 (Ніацину), В9 (фолієвої кислоти), В12, D3, бета-каротину, магнію, цинку, хрому, марганцю та міді.
*Біологічні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
Склад вітамінів "JN" (Лайфпак Юніор):
Інгредієнти |
В 2-х цукерках |
Цинк | 3 мг |
Вітамін В3 (Ніацин) | 8 мг |
Марганець | 0,8 мг |
Мідь | 0,3 мг |
Хром | 14 мкг |
Магній | 44,32 мг |
Бета-каротин | 2 мг |
Вітамін В1 | 0,7 мг |
Вітамін В2 | 0,8 мг |
Вітамін В6 | 0,8 мг |
Вітамін В9 (фолієва кислота) | 180 мкг |
Вітамін В12 | 0,10 мкг |
Вітамін С | 40 мг |
Вітамін D3 | 9 мкг |
Вітамін Е | 4 мг |
Екстракт цедри померанця | 40 мг |
Біофлавоноїди | 14 мг |
Вітамінки "JN" (Junior Neo) НЕ містять: — Глютену, ГМО інгредієнтів, антибіотиків, гормонів, активних фарм інгредієнтів!
Вітамін В1 відповідає за правильний метаболізм білків, вуглеводів і жирів, що надходять всередину організму, а також регулює роботу нервових клітин і нервової системи. Найбільше його потребують діти в період інтенсивного росту. Він нормалізує роботу м'язів і серця. Крім того, тіамін підвищує опірність організму до інфекцій, нормалізує кислотність шлункового соку і покращує травлення. Саме завдяки вітаміну В1 дитина отримує максимум енергії для ігор, навчання та розвитку.
Вітамін В1 — водорозчинний. Він не накопичується в організмі, а надлишок виводиться із сечею. Ця особливість типова для всіх вітамінів групи В. Тому їх потрібно вживати щодня, щоб не було дефіциту. Важливо, що передозування вітаміном В1 не буває, навіть якщо дитина вживатиме його у багато разів більше рекомендованої денної норми. Організм візьме все що потрібно, а решта виведеться через нирки.
Вітамін В1 — найважливіший вітамін в енергетичному обміні дитини, він нормалізує діяльність центральної, периферичної нервових систем, серцево-судинної та ендокринної систем.
Вітамін В2 необхідний для утворення еритроцитів, антитіл, для регуляції росту і репродуктивних функцій в організмі. Він також необхідний для здорової шкіри, нігтів, росту волосся і загалом для здоров'я всієї дитини, включно з функцією щитовидної залози.
Найважливіші функції вітаміну В2:
Симптоми дефіциту вітаміну В2:
Вітамін В3 (РР, ніацин) регулює діяльність вищої нервової системи, благотворно впливає на процеси травлення, захищає серцево-судинну систему, розширює судини, попереджає розвиток тромбозів і гіпертонічної хвороби, нормалізує рівень холестерину, а також сприяє процесам детоксикації організму.
Він є джерелом енергії та разом з іншими вітамінами допомагає в розвитку та становленні нервової системи дітей. З його допомогою утворюються особливі ферменти, які впливають на процеси перетворення енергії з вуглеводів. Також вітамін B3 сприяє контролю вмісту глюкози в крові. Ця властивість вітаміну корисна тим, що дає змогу розмірено витрачати організмом отриману енергію.
Ще однією корисною функцією вітаміну в організмі є його участь у синтезі жирних кислот, які впливають на роботу та злагоджене функціонування органів травної системи, покращують апетит. Крім того, широко відома здатність вітаміну B3 впливати на процес розщеплення вуглеводів, білків і жирів, а також відігравати важливу роль у секреції шлункового соку, жовчі та в синтезі червоних тілець крові. Остання особливість вітаміну робить його прекрасним помічником у боротьбі з різними порушеннями кровообігу. Вітамін В3 сприятливо впливає на серцево-судинну і нервову системи, надає підтримку здоров'ю шкіри, слизової оболонки кишечника, порожнини рота.
Нормальний зір — заслуга вітаміну B3 в тому числі. Існують дані, згідно з якими вітамін В3 відіграє важливу роль у боротьбі з розвитком раку, не даючи змоги здоровим клітинам перетворюватися на ракові. Не слід забувати і про участь вітаміну В3 в утворенні тестостерону, естрогенів, прогестерону — статевих гормонів.
Легкий дефіцит вітаміну B3 призводить до погіршення пам'яті, появи свербежу шкіри та гіперкератозу.
Вітамін В6 для дітей він особливо важливий і корисний, оскільки бере участь в обмінних процесах, формуванні кровотворної та нервової системи, сприяє становленню імунітету. Вітамін В6 як кофермент бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, у синтезі нейромедіаторів.
Цей елемент бере участь у виробленні «гормонів щастя», які відповідають за міцний сон, гарний настрій і апетит. Чим дитина активніша, тим більше їй потрібно цього вітаміну. До всього вітамін B6 є провідником магнію в клітини. А магній допомагає утримати кальцій у народжених клітинах кістки. Тобто наявність у належному обсязі вітаміну B6 вкрай необхідна організму дитини загалом, і її кістковій системі зокрема.
Вітамін В6 для дітей забезпечує нормальний фізичний і розумовий розвиток. Дитина швидко й інтенсивно розвивається, росте, тому їй в особливій кількості потрібен вітамін В6, який допомагає процесу формування кісткової тканини, судин, нервової системи.
Брак піридоксину зазвичай проявляється в судомах, збудливості, проблемах із травленням, дерматитах. Діти потребують вітаміну В6 і в холодну погоду, і під час перегріву.
Вітамін В9 необхідний для росту і розвитку кровоносної та імунної систем. Фолієва кислота необхідна для створення і підтримки в здоровому стані нових клітин, тому її наявність особливо важлива в періоди швидкого розвитку організму в ранньому дитинстві.
Вітамін В9 впливає на ріст і розвиток усіх тканин, налагоджує роботу імунної системи, підтримує серцево-судинну систему. Також бере участь у синтезі амінокислот і ферментів. Благотворно впливає на роботу кровотворної системи та функціональність лейкоцитів, на здоров'я печінки та на травну систему загалом. Крім того, фолієва кислота регулює процеси збудження і гальмування нервової системи, згладжує наслідки стресових ситуацій.
Дефіцит фолієвої кислоти може призвести до дуже сумних наслідків. До недуг, які одночасно є симптомами авітамінозу в дітей, відносяться запалення в роті, випадіння волосся і постійно пригнічений настрій. Також нестача B9 з часом може вилитися в порушення роботи центральної нервової системи, аж до загальмованого мислення.
Вітамін В12 водорозчинний і ефективний у дуже малих дозах. Відомий як «червоний вітамін». Єдиний вітамін, який містить незамінні мінеральні елементи (головним чином кобальт).
Основна користь вітаміну В12 полягає в допомозі розвитку еритроцитів, він необхідний для нормального процесу поділу клітин (кровотворення) та утворення ДНК. Він впливає на стан тканин, що швидко оновлюються, — крові, імунної системи, шкіри та слизової шлунково-кишкового тракту. Також приносить неоціненну користь у формуванні нервових волокон і позитивно впливає на обмін речовин, рух ліпідів і вуглеводів в організмі. Запобігає появі анемії. У дітей сприяє зростанню і поліпшенню апетиту. Збільшує енергію. Підтримує нервову систему в здоровому стані. Знижує дратівливість. Покращує концентрацію, пам'ять і рівновагу.
Вітамін В12, поряд із вітаміном D, цинком і кальцієм, входить до числа ключових поживних речовин для дітей. Дослідники з'ясували, що діти, які відчувають нестачу вітаміну В12, ризикують зіткнутися з відставанням в інтелектуальному розвитку. Це стосується насамперед підростаючого покоління зі слаборозвинених країн світу і дітей, які живуть у веганських сім'ях.
Вітамін С — сильний антиоксидант. Підвищує захисні властивості імунної системи, бере участь у синтезі колагену, формує червоні кров'яні клітини, кістки і тканини, зміцнює ясна і кровоносні судини, допомагає загоювати порізи і рани. Він допомагає засвоювати залізо з їжі, нейтралізує токсини, очищаючи організм від отрут, включно з окисом вуглецю.
Організм не запасає вітамін С, тому дитина має щодня отримувати його додатково.
Вітамін С має яскраво виражену антимікробну активність, підвищує опірність у дітей до застудних захворювань, сприяє розрідженню крові, відновлює функціонування центральної нервової системи, є сильним знеболювальним і жарознижувальним засобом за наявності інфекційно-запальних процесів в організмі, що підростає, знижує психічне напруження, нормалізує роботу головного мозку і швидко знімає втому. Це енергетично цінний вітамін для вашої дитини.
За дефіциту вітаміну C підвищується ризик розвитку застудних захворювань, рівень холестерину в крові, розвивається кровоточивість ясен, себорея, підвищена стомлюваність, дратівливість, сонливість тощо.
Вітамін Е сприяє оновленню клітин організму, запобігає різним запальним процесам. Це один із потужних антиоксидантів, який накопичується і зберігається в жировій тканині, сприяє нормальній серцевій діяльності та розвитку м'язів.
Основна функція вітаміну Е пов'язана з його антиоксидантними властивостями: він захищає мембрани клітин, білки, жири і ДНК, вловлюючи вільні радикали і не даючи їм поширюватися в організмі. Таким чином, він перешкоджає процесу окислення поганого холестерину ЛПНЩ, який внаслідок цього в менших кількостях накопичується в артеріях.
За нестачі вітаміну E підвищуються схильність до інфекційних захворювань, ризик розвитку серцево-судинних захворювань і запальних процесів, спостерігається передчасне старіння шкіри. Вітамін Е належить до основних вітамінів, які відіграють важливу роль у боротьбі з вільними радикалами, чинить сильний противірусний вплив, зміцнює дитячу імунну систему, ефективно розріджує кров, нормалізує функції сальних залоз і знімає розумове напруження.
Бета-каротин під час потрапляння в організм перетворюється на ретинол. Тобто він і є попередник (провітамін) вітаміну А. Вітамін А (ретинол) надзвичайно важливий для організму дитини. Він необхідний для зору, роботи травного тракту, бере участь у функціонуванні нервової, дихальної, серцево-судинної та сечовидільної систем. Цей вітамін бере участь у стимуляції імунної системи та підвищенні опірності організму вірусним інфекціям.
Понад 200 млн дітей у світі належать до групи ризику недостатності вітаміну А. До найбільш значущих причин виникнення гіповітамінозу А відносяться недостатній вміст вітаміну А в їжі, особливо в зимово-весняний період, незбалансоване харчування, за якого у зв'язку з нестачею білків порушується засвоєння вітаміну А, обмеження споживання жирів. До гіповітамінозу також призводять хвороби.
Але ж якщо дитина відчуває гіповітаміноз, це негативно позначається на показниках фізичного розвитку, захворюваності, успішності, сприяє постійному розвитку порушень обміну речовин, хронічних захворювань і зрештою перешкоджає формуванню здорового покоління. Нестача вітаміну А веде до зниження імунітету, негативно позначається на становленні функції зору в дітей, функціонуванні нервової тканини.
Оскільки в дітей ще не досконала антиоксидантна система, вони особливо потребують бета-каротину з вираженою антиоксидантною дією. Коли імунокомпетентні клітини захищені, вони можуть функціонувати ефективніше. І за таких умов імунна система в дітей формуватиметься без шкоди, бо захворювання протікатимуть м'якше й без ускладнень.
Вітамін D3 дуже важливий і корисний для дітей. Він безпосередньо впливає на формування міцного кісткового і хрящового скелета і сприяє профілактиці рахіту, який може розвиватися в тому разі, якщо в дитини спостерігається гостра нестача вітаміну Д3.
Вітамін Д3 регулює рівень кальцію і фосфору, забезпечує підтримання в здоровому стані захисної оболонки нерва, нормальне передавання нервових імпульсів і нормальне скорочення м'язових волокон.
Вітамін D3 разом з іншими вітамінами посилює імунну систему і є чудовим профілактичним засобом проти різних застудних захворювань. Цей вітамін незамінний для лікування кон'юнктивітів.
Для дітей дефіцит Д3 характеризується підвищенням стомлюваності, зниженням концентрації, запам'ятовування, з'являються проблеми із зором, проблемами з імунітетом і опірністю інфекціям. Дитина скаржиться на поганий сон, стає дратівливою, підвищується потовиділення.
Вітамін D3 відіграє величезну роль для дитячого організму:
Складно переоцінити роль цинку в обмінних процесах і функціонуванні організму. Відсутність цього важливого мікроелемента може стати причиною порушення росту і розвитку дітей, апетиту, втрачається повноцінна робота шкіри як основного органу захисту. Цинк можна назвати каталізатором і активатором ферментів, яких налічується понад 70. Ці ферменти активно регулюють роботу нервової системи, оновлюють процеси в кістковій тканині, беруть участь у процесі травлення. Але навіть цим значним списком роль цинку в нормальному функціонуванні організму дітей не закінчується.
Цинк сприяє засвоєнню вітаміну А, його трансформації в активну форму. У тандемі з вітаміном В6 і В9 цинк нормалізує і регулює регенераційні процеси шкіри та слизових оболонок.
Діти нерідко страждають від різних застудних захворювань, достатня концентрація цинку в організмі допоможе швидше одужати й активувати імунний захист. Якщо за ранньої стадії респіраторної інфекції почати приймати вітаміни з цинком, то це дасть змогу дітям швидше одужати.
Цей мікроелемент необхідний і для порожнини рота, він сприяє оновленню смакових рецепторів. Також зазначено, що цинк здатний стимулювати апетит і покращувати настрій. Саме повноцінне і правильне харчування сприятиме тому, що діти швидше й активніше ростуть і розвиваються. Вважається, що за дефіциту цинку діти відмовляються від їжі й батьки бачать так званих малоїжок.
Марганець — необхідний для нормального перебігу багатьох процесів в організмі людини. Його нестача здатна негативно вплинути на роботу внутрішніх органів і призвести до низки порушень зі здоров'ям. Цей мікроелемент бере участь у зростанні кісток, м'язів і сполучних тканин і несе відповідальність за їхню структуру. Це означає, що щільність і міцність кісток, еластичність м'язів і зв'язок багато в чому залежить від рівня марганцю. Марганець для кісток так само необхідний, як і кальцій. Марганець сприяє тому, що хрящі швидше ростуть і стають міцнішими — ця функція особливо корисна для дітей.
Без марганцю неможлива нормальна робота центральної нервової системи. Цей корисний мікроелемент допомагає дитині почуватися набагато міцнішою і спокійнішою, не так швидко ображатися і збуджуватися в незручних ситуаціях, під час стресу.
Засвоєння вітамінів завдяки марганцю відбувається швидше, особливо вітамінів групи В, вітаміну С, вітаміну Е. З марганцем швидше розмножуються і розвиваються нові клітини організму, з ним швидше гояться ранки, подряпини та інші пошкодження шкіри. З марганцем швидше і чіткіше працює мозок і обмін речовин відбувається швидше.
Мідь бере участь у більшості найважливіших процесів організму, зокрема в процесі кровотворення, росту і розвитку клітин і тканин, побудови білків. Без неї неможливе не тільки нормальне функціонування людини, а й її здоровий зовнішній вигляд.
Без достатнього обсягу міді в організмі з'являється проблема з перетворенням заліза на гемоглобін. Саме тому за недостатнього вмісту цього елемента, як правило, спостерігається анемія.
Мідь зміцнює кістки, посилює вироблення червоних і білих клітин крові, підтримує імунну функцію, сприяє росту маленьких дітей. Мідь необхідна для нормального утворення пігменту, формування епідермісу, для синтезу різних видів сполучної тканини, а також формування нервової тканини.
До інших важливих функцій міді можна віднести нормалізацію процесу травлення, поліпшення функціонування залоз внутрішньої секреції, а також протистояння виникненню запальних процесів і різних пошкоджень.
Мідь входить до складу меланіну, який відповідає за процеси пігментації шкіри та волосся, а також є складником нервових волокон.
Хром — мікроелемент, що бере участь в організмі людини в регуляції обміну вуглеводів і жирів. Якщо в продуктах (а значить і в організмі) не вистачає хрому, то дитині хочеться солодкого. Але це не рятує, виходить замкнуте коло: що більше з'їдається солодкого, то сильніше знижується вміст хрому в організмі. Мікроелемент хром підтримує нормальний рівень цукру в крові, знижує рівень холестерину, виводить токсини, підтримує роботу серцевого м'яза.
Хром міститься в структурі очей, тому нестача його призводить до проблем із зором. Хром у поєднанні з вітаміном С бере участь у процесі регулювання внутрішньоочного тиску і стимулює транспортування глюкози до кристалика ока. Впливає хром і на синтез інсуліну, а також усіх інших ферментів залоз внутрішньої секреції. Незбалансованість мікроелемента в організмі призводить до утворення так званого замкнутого кола.
Важливий хром для енергопостачання організму. Хром ущільнює мережу інсулінових рецепторів (місць скупчення молекул інсуліну) і дбає про те, щоб інсулін легше проникав у клітини організму. Оскільки інсулін відповідає за переміщення цукру і жирів, він здійснює в крові енергетичний контроль. Інсулін і хром піклуються про те, щоб такі джерела енергії, як цукор і жир, зберігали постійний рівень у крові, не підвищуючись і не знижуючись. Цей механізм дуже важливий для дітей, які, як правило, рухаються більше, ніж дорослі. Завдяки хрому організм отримує більше енергії.
Нестача магнію є причиною дефіциту уваги та гіперактивності у дітей. Згодом це може призвести до серйозних наслідків. Дітям магній необхідний для підтримки функції сотень ферментів і здорового розвитку кісток. Без цього мінералу ваша дитина може розвиватися не так благополучно.
Магній регулює баланс процесів збудження і гальмування в клітинах головного мозку. Для більшого ефекту його поєднують з іншою корисною для мозку речовиною — вітаміном B6. Він допомагає магнію краще всмоктуватися зі шлунково-кишкового тракту і полегшує його проникнення в клітини.
Основні функції магнію:
Втома — поширена проблема у дітей з магнієвою недостатністю. Так само, як і безсоння. Нестача магнію заважає тілу дитини рости повною мірою.
Володіє антибактеріальною та протизапальною дією, зміцнює імунітет і запобігає застудним захворюванням. Плоди містять ефірні олії, органічні кислоти та глікозиди. Екстракт цедри плодів стимулює синтез меланіну і вітаміну D, усуваючи нестачу сонячного світла північних країн і зміцнює імунітет. Фурокумарин і умбелліферон, що входять до складу плодів померанця, мають сильну протигрибкову й антибактеріальну активність. Екстракт містить біофлавоноїди, які благотворно впливають на всі органи і системи, роботу мозку, зміцнюють імунітет, сприяють зменшенню запалень. Містить біологічно активний інгредієнт синефрин, який покращує обмінні процеси, чинить загальнозміцнювальну дію, підвищує захисні сили дитячого організму, помірно підвищує активність і працездатність. Екстракт померанця містить інгредієнти, які ефективно знімають занепокоєння і знижують рівень стресу, допомагають боротися з депресією і порушеннями сну. Померанець відмінно справляється з нервовими розладами, зокрема здатний зменшити дратівливість, підвищену нервову збудливість, раптові стани страху з прискореним серцебиттям, неврастенію з порушенням роботи шлунка і втратою апетиту, порушення сну. Померанець покращує увагу, пам'ять та інші когнітивні процеси мислення.
Інша назва — Вітамін Р — найчисельніша група рослинних поліфенолів, що об'єднує в собі низку біологічно активних речовин, а саме гесперидин, рутин і кверцетин. Тільки рослини виробляють флавоноїди, тому в продуктах тваринного походження ці речовини практично відсутні. Біофлавоноїди не накопичуються в організмі і тому мають надходити щодня з їжею. Вони можуть змінити реакцію організму на алергени, канцерогени та віруси. Про це свідчать противірусні, протизапальні, протипухлинні та протиалергійні властивості флавоноїдів. Крім того, біофлавоноїди здатні нормалізувати роботу імунної системи, уповільнювати запальні процеси та запобігати проліферації ракових клітин. Вітамін С разом із вітаміном Р регулюють процес утворення колагену — основного елемента, що сприяє зміцненню кровоносних судин і поліпшенню стану сполучної тканини сухожиль, зв'язок, кісток, хрящів, нігтів, волосся, шкіри. Однак у пошуках флавоноїдів сучасній людині є сенс звернутися не тільки до натуральних продуктів, а й до біологічно активних добавок. Насправді ні шоколад, ні фрукти не можуть забезпечити дитячий організм справді достатньою кількістю флавоноїдів. Для боротьби з цією проблемою фахівці всього світу використовують БАДи як джерела флавоноїдів.
Кому необхідно приймати вітаміни "JN":
Переваги вітамінів "JN":
Не містять:
Рекомендується приймати дітям по одній таблетці два-три рази на день.
Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°C) у сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску: Жувальні таблетки з шоколадним смаком.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Виробник: «Trading Point Group Elite Pharm», 17 rue des Frères Lumière, 67201 Eckbolsheim, France.
Виробництво вітамінів PROJECT V (VISION | Візіон | Визион) відповідає міжнародним стандартам якості GMP, HACCP, ISO та засноване виключно на використанні натуральної та екологічно чистої сировини, що гарантує їх ефективність та безпеку!
Раніше дитячі вітаміни Юніор Нео (Junior Neo | Лайфпак Юніор) мали інакший вигляд, за 27 років змінилося пакування та назва, покращився склад.
Відтепер назва та упаковка назва улюблених вітамінів "JN" змінилася та прикрасилася!
Основні | |
---|---|
Виробник | Trading Point |
Країна виробник | Франція |
Вікова група | Без обмежень |
Застосування препарату | для імунітету, для серця та судин, для нервової системи та мозку, для органів дихання, для травлення та ШКТ, для печінки, для жовчовивідних шляхів та жовчного міхура, для сечостатевої системи, для щитоподібної залози, для суглобів та кісток, для м'язів, для зору, для зубів, для шкіри, волосся та нігтів, при схудненні, при вагітності та годуванні, при заняттях спортом та тренуваннях, при інфекціях та запаленнях, при діабеті, при алергії |
Властивості | антиоксидант, детоксикація, контроль апетиту, комплексні, живлення, підтримка мікрофлори, протизапальні, загальнозміцнюючі, тонізуючі, заспокійливі |
Для поліпшення | регенерації, кровообігу, обміну речовин, сну |
Форма випуску | Таблетки |
Смак | Шоколад |
Корисні речовини | хром, цинк, вітаміни, залізо, магній, мідь, комплекс вітамінів, мікро- та макроелементів, мінерали |
Вітаміни | А (ретинол), D (кальциферол), Е (токоферол), В1 (тіамін), В2 (рибофлавін, лактофлавін), В6 (піридоксин), В9 (фолієва кислота), В12 (ціанокобаламін), С (аскорбінова кислота), Р (біофлавоноїди), РР (нікотинамід, нікотинова кислота) |
Термін придатності | 36 міс |
Упаковка | Пластикова банка |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Склад | Цинк, Залізо, вітамін В3 (Ніацин), Марганець, Мідь, Хром, Магній, Бета-каротин, Вітамін В1, Вітамін В2, Вітамін В6, Вітамін В6, Вітамін В9 (фолієва кислота), Вітамін В12, Вітамін С, Вітамін D3, Вітамін Е, Екстрактри померанця, Біофлавоїди. |